Częstotliwości Twojego ciała

Share

Naturoterapia i medycyna informacyjna w praktyce

Dzięki terapii niskimi częstotliwościami jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wiele jeśli chodzi o wsparcie naszego organizmu w utrzymaniu dobrego zdrowia, a także wsparcie w zdrowieniu organizmu.
 
Ciało ludzkie stale regeneruje się po uszkodzeniu z powodu samoodnawiających się i różnicujących właściwości rezydentnych komórek macierzystych. Aby odzyskać uszkodzone tkanki i zregenerować narządy funkcjonalne, badania naukowe w dziedzinie medycyny regeneracyjnej usilnie starają się zrozumieć mechanizmy molekularne, dzięki którym potencjał regeneracyjny komórek macierzystych może zostać wykorzystany w praktyce klinicznej.
 
 
Odkrycie, że niektóre organizmy są zdolne do procesów regeneracyjnych i badanie zachowanych wzorców ewolucyjnych w regeneracji tkanek może prowadzić do identyfikacji naturalnych cząsteczek gatunków przodków zdolnych do rozszerzenia ich potencjału regeneracyjnego na tkanki ludzkie. Taka możliwość została również mocno zasugerowana w wyniku zastosowania energii fizycznych, takich jak niskie pola elektromagnetyczne i wibracje mechaniczne w dorosłych komórkach macierzystych człowieka.
 
 
Wyniki badań naukowych nad modulacją komórek macierzystych potwierdzają możliwość chemicznej manipulacji komórek macierzystych in vitro i torują drogę do wykorzystania naturalnych cząsteczek, a także niskich pól elektromagnetycznych i wibracji mechanicznych w celu ukierunkowania ludzkich komórek macierzystych w konkretne miejsca ciała, zwiększając naturalną zdolność człowieka do samoleczenia.
 
 
Nasze ciało jest bioelektryczne i błona komórkowa każdej komórki drga z odpowiednią częstotliwością !
 
System odpornościowy to NASZA BROŃ. Wszystko, co obniża energetykę naszych “systemów obronnych” (w tym promieniowanie wysokimi falami radiowymi, herbicydy, pestycydy, leki, antybiotyki itp.) zaburza też proces regeneracji organizmu, nie mówiąc o zaburzeniach podstawowych funkcji organów zaczynając od zaburzeń komórek . A systemy organizmu radzą sobie świetnie codziennie jeśli mają warunki do pracy. Poniżej coś, na co czekałam wiele lat.
 
Kochani. BOMBA INFORMACYJNA NA TEMAT KOMÓREK MACIERZYSTYCH
 
Źródło artykułu – “Tissue Regeneration without Stem Cell Transplantation: Self-Healing Potential from Ancestral Chemistry and Physical Energies: https://www.hindawi.com/journals/sci/2018/7412035/
 
REGENERACJA TKANEK BEZ TRANSPLANTACJI KOMÓREK MACIERZYSTYCH – CZY JEST MOŻLIWA?
 
TAK, DZIĘKI NISKIM CZĘSTOTLIWOŚCIOM
 
Wniosek:
 
“Pojawiający się pogląd na biologię komórek macierzystych rządzoną przez siły fizyczne może skłonić nas do ponownej interpretacji sposobu, w jaki postrzegamy dziedzinę medycyny regeneracyjnej w najbliższej przyszłości.
W rzeczywistości, z powodu dyfuzyjnego charakteru pól elektromagnetycznych i wibracji mechanicznych, pojawia się szansa na celowanie i przeprogramowanie komórek macierzystych tam, gdzie one się znajdują, zwiększając naszą naturalną zdolność do samoleczenia bez potrzeby przeszczepiania komórek macierzystych, co wciąż pokazuje niezwykłe ograniczenia.”
 
O to mi chodziło, o zwiększenie możliwości regeneracyjnych układu nerwowego, zwiększenia przewodnictwa nerwowego w centralnym układzie nerwowym, regeneracji tkanek (wobec których medycyna uważa za niemożliwe do regeneracji jak np. tkanki nerek). Czy znalazłam? Tak i jesteśmy w trakcie procesu zdrowienia neurogennego pęcherza mojej córki. O moich doświadczeniach w tym temacie opowiedziałam od 40 minuty podczas gościnnego spotkania u Marcina Baumgart.
 
WEBINAR NA TEMAT TERAPII CZĘSTOTLIWOŚCIOWEJ
 WSPARCIE BIOENERGETYCZNE NASZEGO ORGANIZMU
MITOCHONDRIA CENTRA ENERGETYCZNE Cz.1
DOWODY NAUKOWE ZASTOSOWANIA CZĘSTOTLIWOŚCI Cz.2
 Pozytywne efekty wsparcia organizmu
niskimi częstotliwościami Cz.1
Pozytywne efekty wsparcia organizmu
niskimi częstotliwościami Cz.2
 
ZŁOTY I GŁĘBOKI CYKL – DR. NUNO NINA – CZ.1.
 
ZŁOTY I GŁĘBOKI CYKL – DR. NUNO NINA – CZ.2.
 
ZŁOTY I GŁĘBOKI CYKL – DR. NUNO NINA – CZ.3.
 
 
WPŁYW TERAPII CZĘSTOTLIWOŚCIOWEJ HEALY NA JAKOŚĆ KRWI
 

AUTO WSPARCIE PRZY POMOCY HEALY Cz.1.

 
 

AUTO WSPARCIE PRZY POMOCY HEALY Cz.2.

 
 

WPŁYW CZĘSTOTLIWOŚCI NA UKŁAD TRAWIENIA Cz.1.

 

WPŁYW CZĘSTOTLIWOŚCI NA UKŁAD TRAWIENIA Cz.2.

 

WPŁYW CZĘSTOTLIWOŚCI NA UKŁAD TRAWIENIA Cz.3.

CZĘSTOTLIWOŚCI TWOJEGO CIAŁA Cz.1.

CZĘSTOTLIWOŚCI TWOJEGO CIAŁA. PRAKTYCZNIE O HEALY Cz.2.

#infiniteprogressnutrition

 
ZAPRASZAM SERDECZNIE
 
 
Share
komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com