Share

MASZ ZAPAŁ BY ZMIENIĆ STAGNACJĘ NA AKTYWNOŚĆ

SZUKASZ ROZWIĄZAŃ

MASZ DETERMINACJĘ, BY OSIĄGAĆ SUKCESY

MASZ OCHOTĘ POMAGAĆ INNYM

PRZYCHODZĄ CI POMYSŁY BY RUSZYĆ Z WŁASNYM BIZNESEM

CHCIAŁABYŚ/YŚ ROZPOCZĄĆ BIZNES I Z MINIMALNYM WKŁADEM WŁASNYM

Chcesz się dowiedzieć o współpracy z

CALIVITA INTERNATIONAL

i budowie DOCHODU PASYWNEGO

Zobacz dlaczego warto się zainteresować tym sposobem zarabiania?

oraz

Prof. Leszek Balcerowicz o roli systemu DS/MLM

Jeśli jesteś osobą otwartą, PASJONUJĄCĄ SIĘ ZDROWYM STYLEM ŻYCIA – ta oferta jest dla Ciebie
    zapraszam Cię na spotkanie odnośnie Twoich potrzeb i możliwości

 marzena-kolano-bsp

By umówić się na spotkanie, możesz napisać tutaj lub zadzwonić do mnie.

 

Aspekt biznesowy – OPCJA DLA CIEBIE

– jak rozpocząć własny biznes wybierając firmę CaliVita International
– jak działa system marketingowy firmy CV;
– jak działa system duplikacji, pozwalający zarabiać pasywny dochód – ZŁOTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

Współpraca. W praktyce poznasz skuteczne działanie, by móc rozpocząć aktywność biznesową:

– rozpoznamy Twoje możliwości i naturalne umiejetności, które pomogą Ci na początku Twojej drogi

– określimy jasno cel i ważność Twojej chęci zmian (a to wpływa na motywację do działania i wyniki). „Jeśli Twój powód nie wyciska łez w Twoich oczach, to nie jest wystarczająco mocny”. Tylko coś co wzbudza w Tobie najmocniejsze emocje może motywować Cię do pozostania na właściwym torze w podróży do sukcesu

– utworzymy listę 20 najlepszych kontaktów, z którymi będziemy przeprowadzać prezentacje w pierwszych dniach w biznesie

– poznasz umiejętność tworzenia listy osób, która będzie dla Ciebie łatwa do wprowadzenia aby rozplanować działania na następne tygodnie. Im dłuższa lista tym lepiej, ponieważ nie popadniesz wtedy w panikę w momencie gdy pierwsze 10-20 prezentacji nie przyniesie efektów

– poznasz korzyści stosowania produktów firmy, która jest liderem na rynku w dziedzinie utrzymania zdrowia

– poznasz możliwości zamówień i poznasz sposoby doboru produktów dla siebie i dla innych. Jest to bardzo istotny krok, ponieważ dopiero po wypróbowaniu produktów, będziesz wiedziała/ł co tak naprawdę będziesz polecać innym. Przy okazji poprawisz diametralnie swoje zdrowie, ponieważ będziesz miała/ł możliwość uzyskać wszechstronne informacje na temat zdrowej diety

– poznasz możliwości rozwoju, jakie da Ci wybór przeróżnych szkoleń i warsztatów. Są one istotne na początku Twojej drogi, ponieważ zmiana sposobu myślenia jest tu zasadnicza. Jeśli do tej pory osiągałaś/eś to co do tej pory, będziesz osiągać to co chcesz tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zmienisz swój sposób myślenia (nawyki myślowe wpływające na rozwój lub deprymujące Ciebie i ściągające Cię w dół – a które są przyczyną niepowodzeń) i działania.

– zostaniesz zaproszony do środowiska ludzi, którzy się wspierają wzajemnie. Jako nowy członek zespołu zobaczysz na własne oczy innych ludzi, posłuchasz historii osób, które odnoszą sukces zdrowotny i finansowy, budują w sobie wiarę w swoje możliwości. To co każdy sponsor chce usłyszeć od zespołu to: „Jeśli inni byli w stanie to zrobić, to i ja dam radę!”. Jeśli jesteś zdeterminowany do zbudowania stabilnego, solidnego biznesu to na każde spotkanie czy warsztaty zabieraj ze sobą coraz więcej osób. Pamiętaj, aby uczyć każdego członka swojej grupy przestrzegania tej samej zasady!

Każdy biznes wymaga odpowiedniego zaplanowania i działania. Konsekwencja w przeprowadzaniu prezentacji oraz we właściwym wprowadzaniu nowych osób sprawi, że Twój biznes MLM zacznie pędzić do przodu.

Zapraszam do osobistego kontaktu

Edukuje i wspiera rozpoznanie i osiąganie celów życiowych ucząc skutecznej budowy biznesu (osiąganie poziomów dających pasywne dochody w Calivita), przy pomocy network marketingu.

W budowie biznesu mlm została wyszkolona przez top menadżera Piotra Zarzyckiego, który słynie ze swojej wysokiej skuteczności w network marketingu. Swoje umiejętności komunikacji, sprzedaży i praktykę zdobyła na szkoleniach i warsztatach, w tym prowadzonych przez Instytut NAO – Instytut Nieinwazyjnej Analizy Osobowości na czele z Dariuszem Tarczyńskim i Robertem Żołędziewskim. Pasjonuje się wiedzą z zakresu komunikacji, wizerunku, inteligencji emocjonalnej, dlatego chętnie bierze udział  w kursach “Leadership through emotional intelligence”. Pasjonuje ją network marketing – biznes oparty na dochodzie pasywnym, sprzedaż, mowa ciała oraz zdrowy styl życia.

Marzena-Kolano-dieta-suplementacja-specjalista

MarzenaKolanoSignature

Share