Share

Dołącz do grupy osób użytkujących urządzenie Healy. Healy służy do terapii niskimi prądami o różnych częstotliwościach w domowych warunkach.

Jest urządzeniem medycznym do leczenia bólu przy bólach chronicznych, fibromialgii, bólach szkieletowych, migrenach oraz do wspomagania leczenia chorób psychicznych, takich jak depresje, stany lękowe i związane z tym zakłócenia snu. Healy służy do wiele innych zastosowań.

Korzyści zdrowotne:

– działa przeciwbólowo

– zmniejsza ból głowy napięciowy, migrenę, kiedy inne czynniki nie przeszkadzają w przepływie (fizyczny nacisk kręgu na dyski i nerwy, blizny w ukł. nerwowym)

– Rekonwalescencja – powrót do regeneracji organizmu

– Zmniejsza zwyrodnienia stawowe poprzez poprawę wymiany jonowej;

– Przeciwdepresyjnie – z uwagi na poprawę produkcji hormonów i neurotransmiterów, również wspomaga obniżenie napięcia mięśniowego

– Poprawia sen, poprzez powyższe mechanizmy

– Zmniejsza stany lękowe, agresję, poprawia koncentrację

– Zmniejsza szumy uszne

– Zmniejsza obrzęki, blizny

– Zmniejsza nadciśnienie, poprzez relaksację naczyń krwionośnych

– Podnosi energetykę ciała fizycznego

Jeśli chcesz przetestować Healy, przed podjęciem decyzji o jego kupnie, skontaktuj się ze mną (kontakt@marzenakolano.com). Możesz to zrobić wypożyczając Healy ode mnie.

Wypożyczając Healy, podpisuję umowę, by wywiązać się z warunków wypożyczenia.

KROKI WYPOŻYCZENIA HEALY:

  1. Spotykamy się na konsultacji (60e/260zł.), na której omawiamy obecne schorzenia, przypisując poziom bólowy i/lub odczucia, nasilenie symptomów i objawów chorobowych.
  2. Podpisujemy umowę o wypożyczenie Healy. Koszt wypożyczenia: 1 miesiąc wypożyczenia (80e/350zł.), 2 miesiące wypożyczenia (140e/600zł), 3 miesiące wypożyczenia (180e/800zł.).
  3. Wysyłam Healy na podany adres.
  4. Podaję wybrane dla osoby programy i zalecenia użytkowania.
  5. Po zwróceniu Healy, spotykamy się ponownie na konsultacji (darmowej), by przeanalizować zmiany jakie zaszły podczas użytkowania Healy.
  6. Otrzymane informacje publikuję anonimowo.

POCZYTAJ NA TEMAT URZĄDZENIA HEALY

POSŁUCHAJ NA TEMAT URZĄDZENIA HEALY

Opinia 1:

“Podczas testowania Healy, głównie używał mój syn, ale jest to urządzenie które można używać w każdym miejscu i nie koliduje w niczym – jeżeli chodzi o dorosłego.

Udało nam się pierwsze 7 dni zrealizować, czyli kombinację programów: Oczyszczanie, Istota, Relax oraz kolejną kombinację: Oczyszczanie, Ulga i Balans. Przy włączaniu na noc programu Relaks, super działało na stabilizacje cukrów, w nocy prawie równa linia. Program Relax puszczony na noc dawał wyrównanie glukozy w nocy. Program Oczyszczanie chyba przyczynił się, że pasożyty zaczęły się pojawiać się i zostały wykryte w badaniu laboratoryjnym.”

Opinia 2:

“Stosuje go caly czas, nie zawsze udalo mi sie zrobic 3 programy w ciagu dnia ze względu na prace itp. Moje odczucia to super sprzęt, widzę poprawę w moich dolegliwościach, ale jeszcze chyba daleka droga przede mną do pełnego wyzdrowienia. Ogólnie gdyby nie nawracający ból brzucha i czasami kręgosłupa lędźwiowego, to powiedziałabym, że czuje się świetnie.

Pierwsze kilka dni odczuwałam mocne prądy, drżenie palca w prawej ręce, ogólnie odczucia prawej ręki były mocniejsze. Na początku zmieniałam nawet opaski, bo miałam wrażenie, że lewa nie działa bo nic nie czułam, a z prawej strony odczucia były silne, ale po zmianie opasek było tak samo.  

Jak zaczęłam stosować Healy, miałam “zjazdy”. Czułam się zmęczona, bo pogoda była słaba, chciało mi się spać. Potem było dużo lepiej, pogoda się zmieniła, ja przeszłam też 2 tyg post dr. Dąbrowskiej i zmęczenie minęło, ale czy to zasługa poprawy pogody, postu czy Healy to nie wiem – wydaje mi się ze wszystko to razem mi pomogło. Pojawiające się mrowienia całego ciała pozostały sporadyczne. Jeśli chodzi o wzdęcia, to odczucia fizyczne są mniejsze.

Gdybym tylko mogła sobie teraz finansowo na taki sprzęt pozwolić to na pewno bym w niego zainwestowała.”  

Opinia 3:

“Moja przygoda z Healy.

W moim przypadku najbardziej uciążliwe było uczucie przygnębienia oraz wahania nastroju, bezsenność i nie radzenie sobie ze stresem. Niemniej jednak, po kilku dniach stosowania Healy zauważyłam poprawę w moim samopoczuciu. Mój nastrój znaczenie się poprawi. Nie doświadczyłam żadnych skutków ubocznych. Polecam z całego <3 Healy i konsultacje z Marzeną Kolano.”

Zapraszam do pooglądania ostatnich nagrań na temat częstotliwości.

HEALY FREQUENCIES CZĘSTOTLIWOŚCI_1

ZŁOTY STANDARD WSPARCIA, PRZY KORZYSTANIU Z HEALY

HEALY FREQUENCIES CZĘSTOTLIWOŚCI_2

1. Dlaczego warto mieć Healy? 2. Przeciwskazania do zastosowania mikroprądów Healy.

HEALY FREQUENCIES CZĘSTOTLIWOŚCI_3

Prezentacja Healy

HEALY FREQUENCIES CZĘSTOTLIWOŚCI_4

Grupa Programowa Złoty Cykl – Prezentacja

HEALY FREQUENCIES CZĘSTOTLIWOŚCI_5

Prezentacja Healy od strony praktycznej, użytkowej. Gościem moim jest Ewelina Zgutka (Konsultant Terapii Częstotliwościowej Healy).

HEALY FREQUENCIES CZĘSTOTLIWOŚCI_6

MERIDIANY – JAK UDRAŻNIAMY PRZEPŁYW ENERGII ŻYCIOWEJ? W nagraniu odpowiadam na pytania: – Czym są Meridiany? – Jakie mają funkcje? – Jakie grupy programowe w Healy posiadają częstotliwości udrażniające kanały meridianowe?
Share