Share

Zapewne masz swoje potrzeby i realizujesz je zgodnie z możliwościami, które wypracowałeś do tej pory. Załóżmy, że przy idealnie dopasowanym Twoim wkładzie czasu, otrzymujesz dodatkowe 500 euro miesięcznie, jak spożytkowałbyś te pieniądze? Bo o pieniążkach tu mowa. Nie czarujemy się, są one ważne i potrzebne w dzisiejszym świecie. Posiadanie pieniędzy ułatwia nam życie i realizowanie swoich planów w życiu.

Dlatego też zapraszam Cię na spotkanie warsztatowe, na którym dowiesz się w jaki sposób możesz otrzymywać dodatkowe 500e miesięcznie. Skąd pochodzą bonusy w formie pieniężnej, które wypłaca swoim klubowiczom i liderom Calivita International i jak możesz je wykorzystać do kupna tego, co potrzebujesz, jak możesz je spożytkować oszczędzając na coś dużo większego i w końcu jak możesz sprawić, by otrzymywać dodatkowe pieniądze regularnie w formie dochodu pasywnego.

Zawsze gdy potrzebujemy czegoś, to przychodzi do nas mimowolnie, gdyby Wszechświat wiedział, że dokładnie tego potrzebujemy. Być może potrzebujesz się dowiedzieć rzetelnych informacji na temat Twoich możliwości.

Zapytaj o datę i miejsce kolejnego spotkania tutaj

Będąc klubowiczem Calivita posiadając numer członkowski, poznasz bardziej szczegółowo w czym produkty Calivita mogą Ci posłużyć, na czym polega system dystrybucji produktów Calivity i jak Ty na tym możesz skorzystać.

Jeśli nie jesteś klubowiczem Calivita, możesz na nim poznać idealnie przygotowane dla Ciebie rozwiązania:
* które sprawią że wesprzesz swój organizm w utrzymaniu dobrego zdrowia – które produkty są idealne dla Ciebie
* które sprawią, że rozpoczniesz oczyszczania i odkwaszanie organizmu
* podniesiesz poziom energii dzięki właściwościom produktów naturalnych (których aktywne składniki są ze źródeł naturalnych)
* jak najłatwiej dla Ciebie będzie dokonanie zamówienia (najniższe ceny klubowe + zamówienie bez kosztów przesyłki

Na spotkaniu odbędzie się kilka prezentacji osób doświadczonych, które poprowadzi kilku obecnych klubowiczów/klubowiczek.

Dołącz do naszego klubu i świetnego zespołu! Serdecznie zapraszamy 🙂

* wstęp wolny od opłat

Marzena-Kolano-warsztaty-szkolenia

Na spotkaniu mogą być przedstawiane informacje:
– co daje system marketingowy CV;
– skąd biorą się bonusy wypłacane w formie pieniężnej;
– dlaczego możliwości CV nie kolidują z tym co robisz obecnie, a wspierają Twoje dążenia do uzyskania dodatkowego dochodu;
– co zrobić, by w Twoim dodatkowym minimalnym czasie pomóc wystarczającej liczbie osób, które pozwoli Ci na uzyskanie Twojego celu;
– jak przeprowadzić prezentację dla Twojego znajomego, przyjaciela czy rodziny, dla grupy osób;
– jak bez przeprowadzenia prezentacji Twój znajomy może skorzystać z rozwiązań CV.

Infinite Progress z Calivita

Inwestycja: Twój czas
Korzyści: poznajesz praktyczne działanie, które wdrażasz w życie, by osiągać wymierne efekty w postaci dodatkowych pieniędzy.

Share