Złoto monojonowe – poznaj jego lecznicze zastosowanie

Share
Produkt Au-100 złoto monojonowe działa na skórę i nie tylko na skórę (ponieważ przenika do wewnątrz organizmu przez wszystkie warstwy naskórka i przez skórę właściwą) antybakteryjnie i przeciwzapalnie, opóźnia procesy starzenia, zapobiegając powstawaniu zmarszczek i niwelując już istniejące.
złoto-au-100-novea-idea

Au-100 to najnowszy preparat zawierający mono- i kilkuatomowe złoto. Nowo-opracowany preparat zawiera cząstki, których rozmiary są mniejsze od 1 nanometra (jednej miliardowej metra), a więc są zdecydowanie mniejsze o kilka- lub nawet kilkadziesiąt razy od dotychczas spotykanych i stosowanych preparatów tego typu, i są rozpuszczone w soli fizjologicznej, dzięki czemu bardzo łatwo przenikają przez błony komórkowe człowieka, gdzie szybko łączą się z ludzkim DNA i w miarę potrzeby je naprawiają. Dodatkowo zwiększają o kilka – kilkaset razy przewodnictwo międzykomórkowe oraz zabezpieczają przed negatywnym działaniem wolnych rodników, które powstają m.in. pod wpływem promieniowania jonizującego.

Au-100 jest najlepiej przyswajalnym przez ludzki organizm preparatem złota. Bardzo szybko wchłania się przez skórę, śluzówki, włosy i układ pokarmowy, gdzie uruchamia wzrost młodych komórek i tworzenie się kolagenu. Sprzyja to wzrostowi elastyczności nie tylko naczyń krwionośnych, ale też tętnic i aorty, a systematyczne przyjmowanie zapobiega groźnym chorobom.

mgielka-do-twarzy-i-ciala-ze-zlotem-monojonowym-200-ml

Właściwości Au-100:

1. Wkropione lub rozpylone na oczy koryguje wady wzroku i skutecznie likwiduje przeróżne stany zapalne oczu, a wkroplone do nosa usuwa katar i inne schorzenia, skutecznie zapobiega przeróżne stany zapalne oczu, skutecznie zapobiega grypie i innym chorobom układu oddechowego.

2. Likwiduje choroby wywołane przez gronkowca złocistego i inne bakterie.

3. Złoto można stosować do irygacji, gdzie usuwa nawet długotrwałe stany zapalne, likwiduje guzy, mięśniaki, hemoroidy i inne; zaleca się rozcieńczanie przegotowaną wodą w stosunku 1:1 do 1:4 (1 część Au -100 i 1-4 części przegotowanej w

4. Rewelacyjnie likwiduje żylaki, siniaki, obrzęki po uderzeniach, odczyny alergiczne po ukąszeniu owadów, guzy, włókniaki, brodawki i różnorakie narośla, nawet zrakowaciałe – po pewnym czasie następuje ich wyropienie lub zmniejszenie i wyschnięcie. W postaci kompresów jest niezastąpionym preparatem w bezoperacyjnym usuwaniu halluksów.

5. Włosom przywraca naturalny kolor, elastyczność, zmniejsza ich wypadanie, a w wielu przypadkach powoduje ich odrost.

6. Au-100 natryskiwane na twarz, rewelacyjnie odmładza, wygładza zmarszczki i rozświetla cerę. Mężczyznom zalecany do stosowania po goleniu, natomiast kobietom jako podkład pod makijaż oraz tonik po zmyciu makijażu (po natryskaniu Au koniecznie wcierać i wklepać ręką).

7. Wspomaga usuwanie paradontozy i innych chorób przyzębia, poprzez regularne pryskanie do ust i/lub natryskiwanie na szczoteczkę do zębów, wspomaga działanie pasty. Jest bardzo skuteczne w odkażaniu i mocowaniu protez zębowych.

8. Au-100 jest rewelacyjnymi bezzapachowym odświeżaczem, zarówno do ust, jak i do ciała.

9. Likwiduje różnorakie stany zapalne spowodowane przez grzyby, a nawet wirusy.

10. Rozpylone na twarz rewelacyjnie przyspiesza opalanie.

złoto-monojonowe-novea-idea

Sposób użycia:

Au-100 należy kilka razy dziennie rozpylić na twarz lub inne np. chore miejsca i pozostawić do wyschnięcia, korzystnie wcierać opuszkami palców. Kompresy nakładać poprzez nasączenie gazy, watki, szmatki itp. i przykrycie cienką folią oraz zabezpieczenie przed spadnięciem poprzez delikatne obwiązanie czymś elastycznym (rajstopy, pończochy, skarpety itp.)Po wyschnięciu można stosować kremy, balsamy, toniki itp. Stosować minimum 2 razy dziennie.

Au-100 długofalowo stosowane jest skuteczniejsze i bezpieczniejsze.

CHCĘ ZAMÓWIĆ ZŁOTO MONOJONOWE W KLUBIE PARTNERSKIM NOVEA IDEA:

Tu możesz zakupić Au-100 złoto monojonowe o zastosowaniu zewnętrznym i wewnętrznym. Przy użyciu KODU RABATOWEGO: LINK DO ZNIŻKI będziesz mógł/a założyć konto i uzyskiwać zniżki obniżające kwotę do płatności przy kolejnych zamówieniach (ZNIŻKA PRZYZNANA PO DRUGIM ZAMÓWIENIU w wysokości 5%)

LINK DO SKLEPU Z PRODUKTAMI ZE ZŁOTEM MONOJONOWYM

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com