Share

Marzena-Kolano-dieta-suplementacja-specjalista

InfiniteProgress3Z PASJI DO

TRZECH ZAGADNIEŃ

… Zdrowia….

… Rozwoju osobistego….

….Biznesu …

OFERUJE

….Zdrowie…

Ta dziedzina jest mi bardzo bliska.

Profilaktyka zdrowotna jest tańsza od leczenia, co doświadczyłam na własnej skórze.

I dlatego właśnie dzielę się w osobistych rozmowach podczas spotkań i wszelakich konsultacjach aspektami, które mają największy wpływ na odwracanie procesów chorobowych i utrzymanie świetnego stanu zdrowia.

Czy ktoś Ci już kiedykolwiek powiedział, że choroby nie są chorobami, ale istniejącą nierównowagą w organizmie? Czas poznać swoje naturalne możliwości odwracania przeróżnych schorzeń, zmieniając zakwaszające pożywienie na takie, które odżywia, odtruwa, oczyszcza i jest lecznicze dla naszego ciała.

Czy ktoś Ci powiedział kiedykolwiek, że jeśli skoncentrujemy substancje przeróżnego rodzaju, które codziennie spożywamy na talerzu, to będą one działały leczniczo? Kiedy poznałam możliwości zdrowego pożywienia oraz skoncentrowanych substancji odżywczych w naturalnych wyciągach, w o wiele wyższych dawkach zauważyłam, że medycyna komórkowa, którą zajmują się już sławy na całym świecie będzie wiodła prym w XXI wieku.

Branża wellness oraz zdrowotna rozwija się i będzie rozwijać się w szaleńczym tempie w XXI wieku. Jeśli potrzebujesz wsparcia w powrocie do zdrowia, więcej o mojej pomocy znajdziesz tutaj.  Natomiast jeśli również tak jak i ja cieszysz się tym, że możesz pomagać wielu ludziom w budowie zdrowych nawyków żywieniowych, być może zainteresuje Cię współpraca ze mną. Cokolwiek wybierzesz będziesz czuł się o wiele bezpieczniejszy w sprawie utrzymania dobrego zdrowia, a w przypadku jakichkolwiek sytuacji będziesz wiedział co robić, by zatrzymać w zarodku niepokojące objawy.

 

…. Rozwój osobisty…..

Jak myślisz do czego zmierza dzisiejszy system szkolnictwa? Bo ja myślę, że do ujednolicenia.

Czy szkoła kładzie nacisk na odnalezienie naturalnych umiejętności każdej jednostki, by mogła rozwijać się w takim kierunku, by była zadowolona z tego co robi w życiu? Myślę, że nie.

Jeśli nie mamy nikogo obok, kto może poszczycić się wiedzą i umiejętnościami liderskimi i trenerskimi, młoda osoba będzie opierać swoje działanie na pędzie środowiska.

Uważam, że każdy z nas posiada potencjał i naturalne predyspozycje do działania w różnych dziedzinach. I warto to wcześniej odkryć, aniżeli później jeśli się ma taką możliwość.

Jedynie my jesteśmy odpowiedzialni za to, jakie decyzje podejmujemy i za to co wybieramy w życiu i nie ważne jest, z jakiego środowiska pochodzisz. Ważne jest, jakiego środowiska do rozwoju szukasz i znajdujesz.

Spotykam ciekawych ludzi, którzy swoim życiem są inspiracją dla innych. Niezwykle mi miło poprzez zdrowotne i biznesowe spotkania i szkolenia wpływać pozytywnie na rozwój innych osób.

….Biznes z Calivita …

Aby stać się zawodowcem, trzeba się nauczyć sztuki od mistrzów. W biznesie na początku swojej drogi nie łatwo znaleźć mistrza, który nauczy Cię i poprowadzi Cię odpowiednią ścieżką tak, abyś nie marnował czasu i energii na popełnianie błędów. Wiedz, że biznes z Calivita to biznes współpracy, dlatego tylko ona prowadzi każdą jednostkę do sukcesu. Dzięki odpowiedniemu mentorowi, który jest nauczycielem a nie szefem i któremu zależy na tym, byś osiągnął sukces, możesz zrealizować swoje marzenia.

Jeżeli niektóre cechy Twojej osobowości przeszkadzają Ci w osiąganiu wyznaczonych celów, dobry specjalista powie Ci, co należy usprawnić. Przejdziesz wtedy niesamowitą przemianę, dzięki której będziesz w stanie osiągnąć sukces. Moim zdaniem, współpraca z własnym mentorem i z grupą przyjaznych Tobie ludzi, to kwintesencja biznesu z Calivita. I dlatego tworzę przyjazne środowisko ludzi do rozwoju. Jeżeli trafisz na profesjonalistę w biznesie, sięgaj po jego wiedzę jak najczęściej na początku swojej działalności. Wiele na tym skorzystasz. On poprowadzi Cię drogą prowadzącą do sukcesu, bo wie jak tam dojść.

Mając jasno określony cel, za którym idą odpowiednio ustalone priorytety, jednym z działań jakie warunkuje rozwój biznesu jest uczestnictwo w spotkaniach i warsztatach biznesowych.

Marzena-Kolano-MK-MENTORING-1

Na spotkaniach i warsztatach spotykasz się z praktykami biznesu. Nie ma mowy o trenerach, którzy używają tylko książkowej wiedzy. W praktyce odnieśli oni sukces i przekazują swoją wiedzę i doświadczenie po to, byś Ty mógł podążyć za nimi sprawdzonymi i skutecznymi metodami.

Wszystko co nowe i nieznane, w tym w biznesie z Calivita na początku wydaje się trudnym biznesem i taki w istocie jest (na poczatku). Dla osób, które nie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach po kilku lub kilkunastu miesiącach prób budowania struktury swoich grup okazuje się nie do przeskoczenia. Ci, którzy na początku poruszają się w nieznanym świecie skazują się na porażkę. Ci, którzy jednak mimo porażek i błędów chcą osiągnąć sukces prędzej czy później odkrywają ogromną moc, jaka przychodzi z uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez wybraną firmę, sponsora lub zewnętrzne firmy. Zachęcam Cię do tego, by wiedzę pozyskaną na szkoleniach wykorzystywać następnie w praktyce, nie kolekcjonować ich, ale po każdym budować właściwe standardy i nawyki w swojej pracy. Jeśli chcesz porozmawiać o Twoich możliwościach w biznesie z Calivita, zerknij tutaj.

 

Zapraszam Cię do cyklu spotkań, które zawsze umieszczam na trzech fan page, a na których będę razem z Tobą w 2015 roku. Wszelkie szczegóły znajdziesz na blogu oraz następujacych fan page:

Infinite Progress MK Mentoring

Polinesian Noni – the Queen of Fruits

Zdrowie i biznes z Calivita

Pozdrawiam Cię serdecznie

 MarzenaKolanosing


POZOSTAŁE POSTY Z TEJ KATEGORII:
Share