Share

Witam Cię bardzo serdecznie.

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na niecodzienne wydarzenie. 30 stycznia 2016 w Carlton Hotel Dublin Airport odbędzie sie wykład i seminarium z udziałem Jerzego Zięby.

Jerzy-Zieba-Dublin-PAZ-Marzena-Kolano-Infinite-Progress-MK-Mentoring

Wykład odbędzie się w godzinach od 10.00 do 12.30.
Seminarium rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do godz. 22.00.

Co Polska Akademia Zdrowia będzie prezentować w Dublinie za pośrednictwem Jerzego Zięby?

Program Spotkania i jego szczegóły znajdziesz tutaj.

Już dzisiaj możesz zarezerwować bilety dla siebie i przekazać informacje o spotkaniu znajomym tutaj.

Spotkanie z Jerzym Ziębą stanie się dla Ciebie kolejnym ważnym krokiem w celu poszerzenia wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz podjęciu konkretnych działań mających na celu pomoc w powrocie do zdrowia, do natury.

Jerzy Zięba

Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane. Jest autorem książki “Ukryte terapie – czego Ci lekarz nie powie”.

Pojawienie się książki nie może pozostać niezauważalne w społeczeństwie. To głos wołającego na pustyni, otwierający oczy na współczesne problemy zdrowotne, te najbardziej newralgiczne z punktu widzenia ponoszonych kosztów społecznych. Dotykają one niemal każdego z nas, szczególnie tych, którzy w swojej nieświadomości całkowicie zdali się na pomoc tych, którym powierzono troskę o nasze zdrowie. Informacje jakie przekazuje dr Jerzy Zięba są szokujące nie tylko dla laików, ale i dla lekarzy, którym warunki lub czas nie pozwalają zetknąć się z najnowszymi, nie koniecznie upublicznianymi badaniami najnowszej nauki.

Dla osób, które naprawdę są zainteresowane swoim zdrowiem a szczególnie dla tych, którzy już mieli problemy z jakimiś poważniejszymi schorzeniami, zachęcam do wysłuchania wykładu dr Jerzego Zięby w Dublinie 30-ego stycznia 2016 roku.

Osobom pragnącym jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia polecam szczególnie uczestnictwo w seminarium zdrowia, tak aby wykorzystując cenne rady dr J. Zięby, mogli oni przekazywać te informacje dla innych, którzy jeszcze do nich nie dotarli a mogą mieć szansę odzyskania zdrowia.

Zapraszam Cię bardzo serdecznie.

MarzenaKolanoSignature

Infinite-Progress-MK-Mentoring-Marzena-Kolano

Share