Share
Dziękuję wszystkim za nadsyłane opinie na temat współpracy ze mną, pomocy, jaką udzielam, efektów i skuteczności użytych metod dietetycznych i suplementacyjnych.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę być częścią pozytywnych zmian w Waszym życiu na lepsze, zdrowsze i pełniejsze. Dziękuję z całego serca. <3

Więcej informacji o mojej pracy znajdziesz tutaj: KONSULTACJE DIETETYCZNE

dziękuje-doradztwo-dietetyczne-Marzena-Kolano-dieta-transformacja-zdrowie-suplementy

HISTORIA – JAK WESPRZEĆ ZDROWIE DZIECKA PO NOP-IE POSZCZEPIENNYM – WARTO PRZECZYTAĆ

“Droga Marzenko.

Po wielu latach około 5 chorowałam na niedoczynność tarczycy, Hashimoto i stany lękowe ponad 10lat. Po zmianie diety na głównie gorące posiłki, mięso, zupy, warzywa gotowane, bez mleka i glutenu z dodatkiem odpowiednich suplementów, nastała ogromna poprawa. Zauważyłam, że nie mam insulino oporności a i przestałam mieć napadów głodu tylko stabilny stan głodu. Suplementy, które używałam głównie to B3 i B-Complex, które spowodowały, że stany lękowe się zmniejszyły do minimum. Swoje leki na stany lękowe obniżyłam dawkę 3x. Mój cholesterol jest w normie gdzie ostatnie 10lat miałam ponad 350. Nadal muszę pracować nad D3, ferrytyną, żelazem, gdyż zaniedbałam suplementy z tym. Moja motywacja do działania zwiększyła się ogromnie. Wreszcie wróciłam do siebie samej. Mój syn również ma ogromną poprawę. Dziękujemy. Należy wierzyć, że się uda.”

Anna Tatarek

“Marzenka jest cudowna osoba! Brakuje słowa żeby opisać jak bardzo jej dziękuje za to ze pomogła mi w odbudowie zdrowia. Na początku tego roku zostałam zdiagnozowana przez endokrynologa ze mam niedoczynność tarczycy i przepisano mi hormony. A ze jestem uparta nie chciałam ich brać to postanowiłam szukać naturalnych sposobów. Natrafiłam na Marzenkę która po przeanalizowaniu moich wyników badań od razu dopasowała tak suplementy i dietę ze już po miesiącu czułam ogromna różnice. Dziś jestem szczęśliwsza, bez bólu, świadoma wyborów i o wiele spokojniejsza. Z całego serca mogę polecić Marzenkę, która zaopiekuje się tobą tak, że będziesz jak nowo narodzony.
 
Dziękuje Marzenko”
 
Dominika Serwaczak
 

“After the dietary advice from Marzena, I have more energy and my celulit gone in 80%. I’m also very satisfied with the Healy effects. It helped me and my son in many situtations such as stress, sleep, colds, pains, wounds healing and many others.”

“Gorąco polecam Marzenę. Po zastosowaniu się do zaleceń dietetycznych mam teraz więcej energii i cellulit znikł w 80%. Jestem tez bardzo zadowolona z urządzenia Healy. Pomógl mi i synowi w wielu dolegliwościach, takich jak stress, problemy ze snem, leczenie ran, przeziębień, bóli róznego rodzaju i wiele innych.”

Małgorzata Kurek

“Marzenka to Anioł. Zgłosiłam się do Niej, kiedy to moja córka dostała NOP’a po szczepieniu w szkole. Straszne miałam wyrzuty sumienia, zgadzając się na nie a nawet większe po wszystkim, kiedy to Abbie zaczęła się skarżyć na zawroty głowy. W późniejszym etapie oczka Jej uciekały we wszystkie strony, główka w ciągłym ruchu. Ruchy w obydwie strony, biegając nie potrafiła utrzymać Jej prosto. Kolor oczu Jej się zmienił, były one ciągle zmęczone, takie za mgłą. Tak strasznie się o Nią bałam i wówczas pojawiła się Marzena w naszym życiu. Zareagowała błyskawicznie, diagnoza natychmiastowa. Pomimo braku badań krwi, które zaleciła, wiedziała po prostu do jakiego stanu doszło w organizmie Abbie. Nie wiem jak wyglądałaby sytuacja Abbie gdyby nie Marzena. Otrzymałam od Niej nie tylko fachową pomoc ale i wsparcie, o każdej porze dnia mogłam zadzwonić, napisać. Jest nieoceniona, zawsze mogłam liczyć na Jej pomoc i w tym wszystkim pełen profesjonalizm. Rekomendacje, których udziela są szczegółowe, dopracowane. Pomimo wyznaczników dietetycznych zawarte są też przykładowe dania, smoothies. Jest Ona nieocenionym wsparciem. Dostosowałam się do Jej wszystkich wyznaczników. Nie zaczęłyśmy jeszcze chelatów, ale i One bedą wprowadzone. Mam do Niej wielkie zaufanie, jest naprawdę cudownym specjalistą, co można zauważyć spoglądajac na Jej coreczke Marzena Kolano dziękuje! Moja Abbie nadal potrzebuje ogromu wsparcia, suplementacji, gdyż zatrucie metalami ciężkimi nie jest tak łatwe do uleczenia, nie tak łatwe jak zaszczepienie dziecka ;/ Zawsze bałam się szczepień, od momentu w którym zaczęłam się nimi interesować. Na chwile obecna jestem ich wielkim przeciwnikiem. Marzena również odsyła do artykułow naukowych, które są mega pomocne w ogarnięciu tej całej magi. Polecam Jej usługi, oddałam w Jej ręce zdrowie mej córki i zrobiłabym to raz jeszcze!!!”

Aleksandra Pazia

Ewa Domagalska“Przez wiele lat miałam problemy z żołądkiem (i nie tylko). Próbowałam wielu produktów oraz opinii ekspertów, które niestety nie dały mi większych efektów.

Marzena jest niesamowita! W sposób, jaki podeszła do sprawy, zanalizowała i wytłumaczyła powody problemu, oraz zalecenia i wsparcie jakie dała, były strzałem w 10tke! W końcu czuję się wiele lepiej, a mój brzuch nie jest jak balon!

Z całego serca polecam Marzenę.”

Ewa Domagalska

martac“Każdy ma mentorów w różnych dziedzinach 🙂

Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia dietetycznego na długą zimę, to ja tu podaje na tacy moja Perelke – Marzena Kolano 😊👩‍🎤🥉

Skarbnica wiedzy na temat naszego ciała i procesów w nim zachodzacych, potrafi wytłumaczyć co się dzieje, i przede wszystkim – dlaczego tak sie może dziać. Robi dogłębną analizę na podstawie badań, faktów, symptomów, i dobiera indywidualnie holistyczny plan na poprawienie, rozbudzenie zdrowia 🙂 🧚‍♀️💃🤸‍♀️🍉🍊🍋
Podziwiam Marzeny wiedze, entuzjazm uczenia sie, profesjonalizm, spokój w podejsciu do tematu.
Doceniam też jej cierpliwość, gdy odpowiada na dużo dodatkowych pytań po konsultacji.🤔😶😯😱

Uwielbiam opcje MENTORINGU  ŻYWIENIOWEGO, bo kiedy człowiek już myśli, że jest na dobrym torze i nagle z niego wypada, bo wyskoczył jakiś inny objaw, nie wie co dalej robić, ma tysiąc pytań w głowie, a tu emergency wiadomość do Marzeny, która uspokoi, przeanalizuje i wesprze. I wszystko wraca na dobry tor. 🛤️

Dziekuje Ci Marzena Kolano za Twoje ogromne wsparcie, zwłaszcza w te ostatnie miesiące, które były jak kolejka górska, z wysokimi wzniesieniami, stromymi spadkami i gwałtownymi zakrętami. 🏔️⛈️🌧️❄️🌞🎢❤️”

Marta Ćwiertnia

—–

Marzena Pawlikowska“Kochani! Jestem żywym dowodem na to, że MOŻNA! Całe życie zmagam się z dużą nadwagą…. z różnych przyczyn.. Trzeba szukać informacji, drążyć temat a przede wszystkim ZROZUMIEĆ dlaczego tak się dzieje i ZMIENIĆ TO!
Kilka miesięcy zajęło mi dojście do tego etapu ale 3 lipca 2018 powiedziałam DOŚĆ i zmieniłam SIEBIE. Zaczęłam od głowy (czyli wiedzy) oraz serca (czyli emocji i wiary). Wprowadziłam nowe nawyki i od tego czasu zeszło mi 12kg w 2miesiące, a to dopiero początek…!
Pamiętajcie! NADZIEJA UMIERA OSTATNIA, a póki ona się tli jest szansa na lepsze DZIŚ (nie tylko “jutro”…)
Szukajcie! Pytajcie! Zmieniajcie! Macie skarbnice wiedzy w zasięgu “ręki”, a właściwie kliknięcia myszką
Raz jeszcze dziękuję Marzena Kolano za inspirację do dalszych poszukiwań…

Marzena Pawlikowska

—–

Katarzyna Klosinska“Marzenka jest niesamowicie ciepłą osoba. W 100% profesjonalistka w tym co robi! Wkłada całe serducho w prace z klientem i własny rozwój, dzięki czemu może pomagać innym jeszcze skuteczniej. Jeśli masz dosyć brania tabletek, które dają mały lub żadny efekt skontaktuj sie z Marzenka. Satysfakcja gwarantowana.”

Katarzyna Kłosińska

—–

dj“Wspaniały Blog pełen ciekawych informacji. Po wejściu na niego uzależniłem się. Oby jak najwięcej takich ciekawych stron szczególnie o zdrowiu. Gratuluję Marzeno świetna robota oby tak dalej.

Marzeno, podładowujesz baterie. Nigdy się nie spotkaliśmy na żywo, a czuję jakoś od Ciebie takie bezinteresowne dobro. Jesteś już dobrym naturopatą i bardzo ciekawe jest to, że los mnie nakierował akurat na Ciebie.

Bardzo dziękuję za pomoc i życzę samych sukcesów w swojej karierze. Dla mnie jesteś super.”

Damian Jarosiński

—–

ER

“Marzenko, dziękuję bardzo za wszelkie wskazówki, porady i poświęcony czas. Pytań byłoby zapewne o wiele więcej i tematów do poruszenia na kolejne minimum 3h. Czuję się pewniej i jeszcze bardziej zmotywowana do ulepszenia mojego życia poprzez zdrową dietę i nawyki, które już na stałe mam nadzieję zagoszczą w moim domu. Pozdrawiam Cię serdecznie!”

Ewelina Robusiewicz

—–

Karolina Majewska“Bardzo było mi przyjemnie na spotkaniu z Toba. Czułam, że moje pytania dostały odpowiedzi, których szukałam. Dzięki przekazanej wiedzy mam jeszcze wiekszą świadomość efektów, które mogą wywołać posiłki w moim organizmie. Co najważniejsze, mam większą wiedzę na temat witamin i kombinacji potraw potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania na co dzień i w trakcie ciąży. Dziekuje bardzo za porady.”

Karolina Majewska

—–

Alicja Grunt Meyer“Twoja analiza jest dla mnie bardzo przejrzysta i wierzę, że wzmocni funkcjonowanie mojego organizmu w tych obszarach, które wymagają poprawy. Cenne jest dla mnie twoje życzliwe podejście i uważne słuchanie potrzeb rozmówcy. Do zmiany nawyków żywienia podchodzę z duża motywacją i ciekawością. Mam nadzieję, ze po odpowiednim czasie odczuję wyyraźną poprawę samopoczucia.”

Alina Grunt – Mejer

—–

Aneta Glodziak“Współpracując z Marzenką zaczęłam być świadoma swojego ciała, świadoma wszystkich reakcji, jakie w nim zachodzą. Jedna godzinka rozmowy od czasu do czasu sprawiała, że czułam się spokojna, zmobilizowana do działania, pełna energii a przede wszystkim zdrowa, mimo choroby, która mnie dotknęła. Wiedzę, którą mi przekazałaś na temat zdrowia to olbrzymia wartość, Dziękuje”

Aneta Głodziak

—–

annag

“Marzena pomogła mi ustawić właściwą diete i doradziła mi jakie suplementy mogę stosować. Jest osobą miłą, ciepłą, sympatyczną i wesołą. Zawsze odpowiada mi na pytania i na moje wątpliwości. Otrzymałam bardzo dużo dobrej pozytywnej nadziei i wierzę, że niedługo będę się cieszyć życiem.

“Marzenko bardzo, ale to bardzo jestem zadowolona z Twoich uslug. Żałuję, że nie zrobiłam do końca oczyszczenia organizmu, ale mam w planach to zrobić i zrobie, bo nie poddam sie. Dziekuje ci bardzo.”

Anna Gniazdowska

—–

Sebastian Palczyński

“Kiedyś przeczytałem gdzieś, że w dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia powinien być nieodłącznym elementem naszej egzystencji. Dla mnie to były puste słowa i szczerze mówiąc, jeszcze chwile temu nie byłem do tego przekonany. Jednak po konsultacji z Marzeną Kolano zmieniłem zdanie. Już po jednej sesji Marzena otworzyła mi oczy i pokazała, jak istotną sprawą jest dbanie o swoje ciało, jak ważne jest odżywianie i dostarczanie mu niezbędnych witamin. Profesjonalizm połączony z pasją i do tego naturalność w przekazywaniu wiedzy – tak mogę opisać Marzenę. Nawet ośmielę się stwierdzić, że Marzena mogłaby zawstydzić nie jednego lekarza, poprzez niespotykanie obszerną wiedzę jaką posiada. Każdemu mogę polecić Marzenę Kolano i jej wsparcie.”

Sebastian Palczyński

—–

martac

“Marzena, Twoja wiedza mnie powala! Moja opinia jest pozytywna. Z chęcią zarekomenduję Ciebie moim znajomym, a także rodzinie. Dziękuję za pomoc.”

Marta Ćwiertnia

—–

Piotr Wolski“Wspaniała osoba, której umiejętnościami z przyjemnością chwalę się każdemu, kto potrzebuje świetnej, wyczerpującej i profesjonalnej porady na temat  suplementacji (którą oczywiście sam stosuję), zdrowego stylu życia, czy odżywiania. Wieloletnia wiedza, którą posiada Marzena, i sposób w jaki ją przekazuje sprawia, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Od razu widać kiedy człowiek robi coś w swoim życiu z pasją, a taka właśnie jest Marzena.

Polecam ją ze szczerym sercem i bardzo się cieszę, że jesteśmy bliskimi sąsiadami, ponieważ wielokrotnie mogłem liczyć na jej szybką pomoc w potrzebie:)”

Piotr Wolski

—–

Sandra-Kwiatkowska-opinia-Marzena-Kolano“Marzene poznalam przez internet, szukajac porady zdrowotno – żywieniowej. Poprosiłam o pomoc i ją otrzymałam. Fachowa, profesjonalna, ale też ciepła i przyjacielska. Bez poczucia, że rozmawiam z kims obcym. Marzena jest osoba uśmiechniętą, roztaczającą wokół siebie aurę pozytywnej energii, wzbudza zaufanie i ma to ”coś”. co przekonuje, że troszczy sie o rozmówce. Szczerze polecam, bo doradca powinien być jak stary przyjaciel, którego znamy od lat”.

Sandra Kwiatkowska

—–

magdalenaz“Na poczatku chciałabym podziekować, że dzieki Tobie mogłam być na tak wspaniałym wydarzeniu i poznać Jerzego Ziebe 🙂 Dużo dało mi to do myślenia i chciałabym powoli wszystko wdrożyć w życie codzienne, chociaż to nie łatwe.

Mam wiele pytań, ale na początek najważniejsze. Od jakiegos czasu staram sie uporać z atopowym zapaleniem skóry u mojego synka. Nie wiem, jaka może być przyczyna, bo teraz ma 9 miesiecy a zaczelo mu sie to od 4, czyli jak był karmiony tylko piersia. Teraz nadal jest karmiony piersią plus obiadki. Lekarz wypisał nam sterydy, teraz znów sie pojawiło na rączkach, bardzo go to swędzi. Czy mogłabyś mi coś poradzić ?”

“Synek ma się dobrze całe szczęście. Już od jakiś dwóch miesięcy ma czystą skórę, ani jednej plamki. Wiec bardzo się cieszę, bo już traciłam nadzieję, że mu to nie zejdzie, ale całe szczęście się udało. Stosowaliśmy się do tego co nam rekomendowałaś, czyli probiotyki, dieta i suplementy. Bywało tak, że znikło mu to, później znów się pojawiało, więc już traciłam nadzieję. Robiliśmy mu też testy na alargie, bo wydawało mi się, że napewno coś go uczula. W testach wyszło, że na nic nie jest uczulony. Właśnie wtedy mu wszystko zeszło i jak narazie nie wróciło 😉 Napewno organizm potrzebował czasu na regenerację. W każdym razie cieszę się, że mamy to za sobą. Oczywiście nadal staramy się zdrowo odżywiać, do tego wit. C, D3, probiotyki. Mam nadzieję, że będzie już dobrze 🙂 Pozdrawiam 🙂 I dziękuję.”

Magdalena Zuzelska

—–

katarzynab

“Poprawa jest duża i to widze, ale jeszcze przede mną ogromna praca. Po kilku miesiącach intensywnej diety zauważyłam dobre efekty w zdrowiu w postaci pozbycia sie uczulenia (które było olbrzymie i często występowało). Ciebie będe polecala każdemu i moim zdaniem rzadko idzie spotkać kogoś z tak obszerną wiedzą i takim oddaniem, w to co się robi. Strasznie sie ciesze, ze Cię poznałam 🙂 

Katarzyna Biernacka

—–

“Chciałabym bardzo zarekomendować Marzene jako wspaniałą osobę, która zna odpowiedź prawie na wszystkie pytania i wątpliwości związane ze zdrowiem, dietą i sposobem jak te wartości pielęgnować. Znamy się już bardzo długo i pomimo tego, że nigdy się nie spotkałyśmy osobiście, rozmawiałyśmy tylko przez telefon, czuję jakbym ją znała od zawsze. Gdy miałam kłopoty ze zdrowiem, bardzo dużo mi pomogła swoim wsparciem, profesjonalną radą i zrozumieniem. Zawsze była gotowa wysłuchać moich wątpliwości i służyć radą i swoim wieloletnim doświadczeniem. Tak zupełnie bezinteresownie. To naprawdę rzadkie.”

Sylwia Cygarowska

—–

Katarzyna-Andrade-opinia-Marzena-Kolano“Lubię się doszukiwać, mieć gwarancję, być dobrze poinformowana, …. dlatego bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Marzena Kolano pojawiła się na mojej drodze …. produkty Calivita są bardzo, bardzo dobre. Cieszę się, że mogę tymi suplementami wspomagać rozwój mojego dziecka. Lekarze, no cóż … ze świecą dobrego szukać…. Marzena serio wiele rzeczy się od Ciebie nauczyłam i powiem Tobie, że jestem jakaś taka spokojniejsza, że jesteś 🙂 bo jak mi się zacznie coś z dzieckiem dziać, to wiem, że można liczyć na Ciebie i że doradzisz – masz dużą wiedzę. Ja odżywianiem się interesuje, … ale, Ty mnie zmotywowałaś, żeby doszukiwać się więcej i więcej uczyć. :)))))” 

Katarzyna Andrade

—-

Izabela Garbacz„Pozbyłam się problemów skórnych syna dietą i wspomogłam kuracją oczyszczającą. … Dietą ograniczającą nabiał, mleko krowie, cukier, produkty przetworzone, i te zawierające pszenicę rozpoczęłam 9 miesięcy temu. Z początku krok po kroku, po kolei eliminując poszczególne składniki. Po około 3 tygodniach po odstawieniu dwóch najważniejszych, czyli pszenicy i krowiego mleka, kłopoty z egzemą (dramatyczne stadium) praktycznie zniknęły, ale nie do końca. Wtedy, przy konsultacji z Marzeną Kolano wprowadziłam Paraprotex i probiotyki, które miały spowodować pozbycie się przyczyny tego dziadostwa.

Efekty mnie zaskoczyły, odsłaniając praktycznie zdrową skórę już po około 2-3 tygodniach. Nadal mamy dietę alkaliczną z małymi odstępstwami od czasu do czasu, z przeważającą ilością warzyw, praktycznie bez mięsa, bez mleka krowiego itp. Ostatnio, ze względu na kłopoty z aspiracją (powikłania pooperacyjne Leona) i zagrożeniem silnego stanu zapalnego, zdecydowałam się nie podawać przepisanego przez naszego specjalistę – konsultanta antybiotyku, stosując w zamian Paraprotex i Polinesian Noni. Przy wizycie kontrolnej i videofluoroskopii dowiedziałam się, że do aspiracji już nie dochodzi! Przyznam, że bardzo się bałam o te powikłania i nie spodziewałam się tak szybkiej regeneracji organizmu. Nie tylko ja, lekarze również są w SZOKU. Pani profesor nie miała w swojej karierze takiego przypadku. Jest zaskoczona i pytała, co zrobiłam. Wytłumaczyłam wszystko, że dieta, że odpowiednie suplementy, eliminowanie poszczególnych produktów, że nie szczepie itp. Efekt taki: zero antybiotyków, zero egzemy, każda infekcja zatrzymuje się na etapie kataru.”

Izabela Garbacz

 —–

Magdalena Antonowicz“Zmiany były już po 2 tygodniach stosowania diety i suplementów. Znaczna poprawa i problem zniknął.”

“Produkty Calivita używam już dłuższy okres. Od tamtego czasu moja córka zawsze wychodzi obronną ręką z przeziębień, katarów, temperatur itp. Zero antybiotyków. Jestem bardzo zadowolona z efektów, gdyż stan zdrowia mojej córki w połączeniu z dietą uległ znacznej poprawie. Mamy problemy z alergią. Przeszła kurację oczyszczającą, tu ukłon dla Paraprotexu, Nopalin wspomagający pracę jelit, niezastąpiony Acidophillus i Ac-Zymes. Bardzo poprawiły się wyniki mojej córki. Dodatkowo witamina D3, żelazo. Oczywiście Ocean 21, Polinesian Noni, witamina C w płynie, na stale mają miejsce w lodówce, a Garlic Caps na półce, hihi. Efekty są rewelacyjne. Od tygodnia zaczęłyśmy stosować również sok Acai. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim Calivitę. Dziękuję, że było mi dane spotkać na mojej drodze anioła stróża, który otworzył mi oczy i uświadomił. Zamierzam spróbować już niedługo Samburex i witaminę C300 Plus. Pozdrawiam.”

Magdalena Antonowicz

—–

Izabela Zielińska“Jestem zadowolona ze współpracy z Marzeną Kolano. Świetnie umie przekazać wiedzę, którą posiada, również o produktach firmy Calivita . Doradza co trzeba zrobić krok po kroku, jak zmienić dietę, żeby osiagnąć pożądany efekt. W każdej chwili mogę liczyć na pomoc i wsparcie z jej strony, jeżeli będzie trzeba napewno służy pomocą. Moje wrażenie co do Marzenki jest jak najbardziej na tak. Ma duża wiedze i bez wachania odpowiada na każde zadane pytanie, a to jest ważne, bo wie o czym mówi. Mogę powiedzieć wprost – polecę tę osobę każdemu, kto będzie zainteresowany zmianą życia na lepsze.

Produkty Calivita są również godne polecenia. Paraprotex działa fajnie na przeziębienia szybko i skutecznie przynosi ulgę. Wykorzystuję go również do odrobaczania dziecka. Ma świetny skład i łatwy do stosowania. Wit.c w płynie to jest to, co jest potrzebne dla małych dzieci, ponieważ jest w kropelkach, bezpiecznie można ją podać bez żadnych obaw.”

Izabela Zielińska

 —–

Marta Miechowska“Witam! Suplementy Calivita stosuję już od 9 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, że polecono mi tak wartościowe produkty. Zważywszy na aktywny tryb życia jaki prowadzę, nie wyobrażam sobie nic lepszego, bardziej wartościowego i naturalonego od tych właśnie suplementów.
Już po wypiciu jednej butelki soku noni zauważyłam zmiany w organizmie np. poprawa pamięci, zwiększenie odporności zdrowotnej, ustąpiły bóle kolan jakie towarzyszyły mi od lat, wzmocniły się paznokcie i poprawiła cera.

Polecam wszystkim Paraprotex, osobom, które chcą oczyszczać organizm z toksyn. Nie mogę nie wspomnieć o Oceanie 21, tym, którzy chcą uzupełniać swoją dietę o wartości odżywcze, jakich nie jesteśmy w stanie przyjmować w codziennej diecie. Odkąd moje dzieciaczki dostają witaminkę C i czosnek, żaden katar nam nie jest straszny.

Marzenka, dzięki bardzo za uświadamianie młodych mam, co jest najważniejsze dla naszych dzieci. Pozdrawiam serdecznie, uzależniona klubowiczka Marta.”

Marta Miechowska

—–

ewa-kasprzak“Oczyszczanie organizmu z CaliVita polecam każdemu, gdyż etapy i produkty są tak dostosowane by oczyścić organizm i jednocześnie bezpiecznie wydalić toksyny i wzmocnić organizm. Metoda jest opracowana przez prof. Valerię Szedlak-Vadocz (Przewodniczącą Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International) na podstawie wieloletnich badań dr. Huldy Clark nad zestawem oczyszczających ziół i korzeni. Idealne zestawienie skompletowała w preparacie Paraprotex.

Oczyszczanie organizmu w sposób naturalny jest procesem długotrwałym i wymaga wielu zmian ale efekty jakie się obserwuje w samopoczuciu są niebywałe i warte tego włożonego wysiłku.”

Ewa Kasprzak

—–

“Chcialem podziękować za pomoc w walce z tą przewlekłą chorobą. Musze powiedzieć, że po ponad miesiącu stosowania sie do Twoich zaleceń oraz kilku innych, zmiana stanu skóry na lepszy jest widoczna gołym okiem.”

Anonim

—–

Z historii mailowo:

Karolinka Płachta“Witam P. Marzenko. Na wstępie dziękuję za informacje o kuracji. Robię przygotowania w kierunku oczyszczania organizmu Szymonka. Zamawiamy potrzebne suplementy i zamienniki diety wskazane przez Panią i w najbliższym czasie rozpoczynamy kurację. Początki będą trudne. Proszę trzymać kciuki. Kontrolne wyniki morfologii dzieciaków wychodzą dobrze. Karolinka zaczęła drugi blok leczenia chemią. Leczona jest 1/2 dawkami chemii z pierwszego protokołu. Wyniki są dobre. Cieszymy się, że soki pomagają i nie ma spadków – leczenie idzie do przodu. Dziekuję za wszystko co Pani dla nas robi. Doceniam każdy gest, czyn i dobre słowo od Pani. Niech się to wszystko 100krotnie wynagrodzi Pani i rodzinie. Córka prześle jutro zdjęcie Karolinki. Kończę i przesyłam buziaczki dla dziewczynek.”

Ewa P.

—–

“Dzień dobry p.Marzenko . Dziękuję za odpisanie i z pomocą córki chciałabym podzielić się naszymi sprawami życiowymi . Zacznę od Szymka .  Na dzień dzisiejszy jest wszystko dobrze jeździmy raz na trzy miesiące na kontrole do szpitala . Wyniki morfologi są bardzo dobre . Na wiosnę kilka razy złapał przeziębienie ale szybko po dwóch trzech , dniach kaszlu wracał do zdrowia . Teraz w okresie letnim czuje się dobrze i jest bardzo żywy , wesoły i pogodny . Karolinka ma jeszcze chemię tabletkową i rozpisana jest do jesieni . Na dzień dzisiejszy czuje się dobrze , trzy tygodnie temu przechodziła ospe wieczną i była dziewięć dni w szpitalu . Na wiosnę miała zaplalenie ucha i była leczona antybiotykiem . Morfololgię kontrolujemy raz w tygodniu i za każdym razem wyniki są dobre . Podajemy jej soki , witaminę C niechętnie przyjmuje , ale humor jej dopisuje jest wesoła , śpiewa , tańczy , ładnie mówi zdaniami i lubi się stroić . Widać że jest w dobrym stanie . Cieszymy się i bardzo dziękujemy bo duża tu zasługa Pani. Od września idzie do przedszkola . Jeśli zakończy chemię będę chciała ją oczyścić jak Szymona . Jest młodsza od Szymka i napewno będzie trudniej ale mam nadzieję że poradzę sobie . Do jadłospisu wprowadziliśmy zdrową żywność chociaż niektórych rzeczy nie możemy całkowicie wyłączyć z jedzenia jak : słodycze bo dzieciaki przepadają za nimi . Odkąd mam z Panią kontakt moje życie jest spokojniejsze, mam więcej cierpliwości i wewnętrznego spokoju oraz wiarę że będzie dobrze . Pomimo moich olbrzymich obowiązków domowych dajemy rade i pokonujemy każdy kolejny dzień z radością … Pozdrawiam Panią i rodzinę życzę wszystkiego dobrego i pociechy z dziewczynek.” 

Ewa P.

 —–

“Dzień dobry Pani Marzenko
Na początku bardzo dziękuję za wszystko co dla nas Pani robi u nas dobrze ,dzieci zdrowe. Jesteśmy wdzięczni za wszystko co otrzymaliśmy od Pani. Mamy prośbę dotycząca naszego znajomego ,który choruje na nowotwór odbytu z przerzutami na tkankę tłuszczową brzucha ,jelita i inne narządy brzuszne. Chcemy mu pomóc ponieważ jest dla nas ważny i stan jego jest na tyle zły ,że nie może mieć operacji ponieważ zagraża to jego życiu. Ma skończone 50 lat. Jest po kilku chemiach, pali papierosy i jedna operację ma za sobą. Teraz chcielibyśmy mu pomóc ,w sposób jaki Pani pomogła naszym dzieciom. Wiemy o dobroczynnym działaniu  soków Noni, Zenthonic i Ocean 21 + witamina C i nasze pytanie czy na 100% może je stosować i co jeszcze z probiotyków? Doradzamy mu zdrową żywność.
Dziękuję za szybką odpowiedź, sprawa jest pilna.”

Kochamy Panią 🙂
Ewa P.

—–

Dobry wieczór Pani Marzeno
Proszę przyjąć od nas szczere podziękowania za ostatnie długie i wyczerpujące odpowiedzi na temat zdrowego odżywiania, są to dla nas bardzo cenne wskazówki ,ponieważ do niedawna nie umieliśmy ocenić jak bardzo ważne jest zdrowe odżywianie dla utrzymania dobrej formy i sprawności fizycznej. Dużo pozytywnych wniosków wyciągnęliśmy z Pani porad. Pozdrawiamy mocno dziewczynki i życzymy wszystkiego dobrego całej rodzince 🙂

Ewa P.

—–

Dzieki, ciesze sie ze mam kogo zapytac, bo tak naprawde nie mam z kim dyskutowac o moich przemysleniach, a Ty masz taka wiedze ze jestem zawsze ciekawa Twoich odpowiedzi. Pozdrawiam

L.S.

—–

“Witam serdecznie..
Chciałam podzielić się kolejna piękna wiadomością. A mianowicie po wizycie u lekarza zdrowa, książkowa ciąża została potwierdzona.. Płód rozwija się prawidłowo, właśnie mija 7tyg, 1 dzień. Dzidzia ma 7mm i słyszałam bicie serduszka. 💕Poza tym czuje się świetnie, bez objawów mdłości i słabszego samopoczucia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i pozytywnie nastawieni na powodzenie przedsięwzięcia. Tobie również kolejny raz dziękuję za wsparcie!.. I dziękuję Bogu że postawił mi Ciebie na mojej drodze. Ściskam mocno. Pozdrawiam serdecznie.”

P.B.

Share