Drżenie ciała – szukaj przyczyny. Studium przypadku – wypowiedź podopiecznej.

Share

Na zdrowienie ciała wpływają czynniki niefizyczne, które mogą być i często są blokadą w zdrowieniu.

Źródło zdjęcia: SplitShire

Fizycznie dużo możemy odkryć, wszelkie nieprawidłowości, zaburzenia, nietolerancję pokarmową, wpływającą na ciało, alergeny, zaburzenia hormonalne, ale jeśli praca w kierunku uzdrowienia ciała nie idzie w parze z odkrywaniem niefizycznych przyczyn, nie łatwo będzie osiągnąć cel. Szukajmy więc różnych przyczyn, które mają potencjał blokujący regenerację ciała i jego uzdrowienie z objawów chorobowych i chorób już rozwiniętych.

Polecam przeczytać “Odwracanie procesów chorobowych….cz.1

oraz “Odwracanie procesów chorobowych…cz.2

Przytaczam wypowiedź podopiecznej, która pięknie poprowadziła swój proces uzdrawiania ciała.

“Marzenko, chciałabym Ci bardzo podziękować za Twoją pomoc i wsparcie!

Ciesze się, że akurat do Ciebie się zwróciłam, bo zaczynam się czuć o wiele lepiej! 3, 4 miesiące temu nie mogłam sobie poradzić z drżeniem całego mojego ciała (od rana do wieczora, jakby mnie ktoś podłączył do prądu) to drżenie było chyba najbardziej wyczerpujące: zero energii, a na drugi dzień i kolejny to samo, przy tym dużo rzeczy nie mogłam jeść. Były biegunki i zaparcia na przemian i ataki paniki, kołatanie serca, uczucie, że zaraz umrę, fale ciepła i zimna z drżeniem rąk, nóg, pleców i drętwienie języka… problemy z mową.

Na dzień dzisiejszy po Twoich wskazówkach, nareszcie wychodzę na prostą! Moje uciążliwe okresy minęły, nie muszę już brać dnia wolnego z pracy w 1szy dzień okresu, gdzie nie byłam w stanie usiedzieć na łóżku i zawieźć moje dziecko do szkoły!

Dzisiaj od 4ch miesięcy nie biorę nawet tabletek przeciwbólowych, bo nie muszę 🙂 Minęło drżenie ciała !!, którego inni nie widzą, ale ja czułam je codziennie, jest o wiele lepsze trawienie, nie ma już zaparć i biegunek. Nie ma już długo ataków paniki!! wiem jak sobie z tym radzić, nawet jak prowadzę auto, (koncentruje się na żuciu gumy i gadam do siebie, akurat działa w moim przypadku), gdzie w dzisiejszych czasach bez auta byłoby kiepsko..

Źródło zdjęcia: jplenio

Jeden z ataków był akurat podczas prowadzenia auta, gdzie system nerwowy odciął mi władzę też w rękach i każdym palcu po kolei. Nie mogłam nawet zjechać na pobocze, bo nie miałam władzy w moim ciele, nie miałam siły w palcu zmienić kierunkowskazu… wtedy zaczęłam się modlić, żebym nikogo nie zabiła…nie wiem jak dojechałam do pracy.. Stamtad moja klientka, która przyszła wezwała karetkę… w szpitalu dali mi kroplówkę tylko. Powiedzieli, że z badań krwi wszystko jest ok.. To było też najbardziej denerwujące, że będąc u tylu różnych doktorów, wszystkie badania były ok dla nich, a ja tak się czułam kiepsko z atakami i drżeniem ciała, dlatego polecam Cie i będę Cię polecać wszystkim moim znajomym.

Marzenko masz bardzo dużą wiedzę i bardzo Ci dziękuje za to, że mogę dzisiaj normalnie funkcjonować !!! Nadal będę kontynuować Twoje zalecenia i część z nich pewno pozostanie ze mnę na zawsze 🙂

Dziękuje!”

Bądź jak woda, płyń przez życie, znajduj rozwiązania i rozwijaj się.

Poczuj wdzięczność za wszystko.

Źródło zdjęcia: qimono

POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com