Srebro monojonowe – właściwości i zastosowanie

Share
Całkowitym hitem w zastosowaniu już przez wiele lat jest dla mnie Paraprotex – preparat ziołowo-korzenny.
Dzisiaj przeczytasz o kolejnym hicie, który robi furorę na rynku – o preparacie monojonowym, a mianowicie o srebrze.
Dzięki połączeniu monojonowego srebra z borem, preparat, o którym będzie mowa wykazuje silne właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne.
Poznajcie ciekawe właściwości i szczególnie potrzebne dla nas zastosowanie srebra z borem.
srebro-ag-124-novea-idea
Ag124 100 ml:
 1. Jest niezbędny w każdym gospodarstwie domowym do odkażania różnych produktów spożywczych, naczyń kuchennych, łyżek ,widelców, noży, obciekarek do naczyń, gąbek, zlewów, umywalek, wanien, kranów, kafelków itp.;
 2. Niszczy wirusa opryszczki na ustach (HSV-1 i HSV-2) oraz wirusa brodawczaka;
 3. Likwiduje zakażenia jelitowe i żołądkowe, m.in. zwalcza baterię Helicobacter pylori odpowiedzialną za wrzody żołądka i dwunastnicy;
 4. Zapobiega przeziębieniom i różnorakim infekcjom górnych dróg oddechowych, próchnicy zębów, infekcjom ucha, zapaleniom zatok a także wielokrotnie zwiększa efektywność antybiotyków poprzez synergiczne oddziaływanie z nimi
 5. Jest bardzo skuteczny w leczeniu oparzeń oraz odleżyn nawet bardzo rozległych
 6. Zmniejsza obrzęki i przyspiesza gojenie się bąbli powstałych po ugryzieniu owadów;
 7. Znakomity w ostatnim etapie prania (analogi krochmalenia), gdzie można płukać różnorakie tkaniny, ubrania, bieliznę a zwłaszcza skarpetki, niwelując ich przykry zapachi pokrywając je antybakteryjną powłoką.

Preparat Ag-124 ma zastosowanie jako skuteczny kosmetyk (tonik), głównie przy łojotokowym zapaleniu skóry, trądziku, itp. Można nim pryskać twarz, ciało i włosy. Monojony srebra przenikają do układu krwionośnego dzięki swoim małym cząsteczkom i przyczyniają się do poprawy zdrowia całego organizmu.

technologia-monojonowa-invex-remedies-1

Użytkowniczki chwalą preparat Ag znakomicie nadaje się do układania włosów i kręcenia loków. Po pewnym czasie włosy są odkażone, odżywione, przestają wypadać i znika istniejący u niektórych osób łupież.

 

Największą sensacją są najnowsze publikacje, które informują że monojony srebra w połączeniu z organicznym borem w organizmach ludzkich i zwierzęcych przyczyniają się wytwarzania komórek macierzystych organu! Ponadto obecność jonów srebra i boru we krwi zapobiega zakrzepom i kilkakrotnie zmniejsza jej lepkość, co zapobiega wylewom krwi do mózgu i zawałom serca.

Ag-124-srebro-monojonowe-novea-idea

W badaniach przeprowadzonych przez niemieckich naukowców na temat zawartości mikroelementów w płytkach krwi stwierdzono bardzo wysokie stężenie jonów srebra (zawartości srebra w płytkach jest 10 razy większa niż w surowicy). W związku z tym istnieje silne powiązanie pomiędzy obecnością srebra w płytkach krwi z procesem jej krzepnięcia. Badania te potwierdzają tezę stawianą przez wielu naukowców, że stosowanie monojonów srebra zmniejsza ryzyko zakrzepicy o co najmniej 40 %.

Ag – 124 ma również zastosowanie jako skuteczny kosmetyk (tonik), pięknie oczyszcza cerę.

Reasumując, można stwierdzić, że nowe organiczne kompleksy srebra i boru są przełomem w walce z groźnymi chorobami u ludzi i zwierząt.

 1. Pomaga na katar i bóle gardła.
 2. Przy paradontozie.
 3. Na trądzik i zapalenia skóry.
 4. Na grzybice.
 5. Zapalenie zatok.
 6. Bóle żołądka biegunki.
 7. Preparat ten zabija bakterie Gram(+) i Gram(-), grzyby (a wśród nich pleśnie), glony oraz wirusy. Zabija nawet jaja pasożytów.
 8. Preparat Ag-124, który oprócz srebra zawiera również organiczny bor, stymuluje metabolizm wapnia i magnezu, wspomaga prawidłową produkcję estrogenów, progesteronu, testosteronu oraz witaminy D3 oraz zapobiega zwyrodnieniom stawów i chrząstki stawowej u ludzi i zwierząt.

CHCĘ ZAMÓWIĆ SREBRO MONOJONOWE W KLUBIE PARTNERSKIM NOVEA IDEA:

Tu możesz zakupić Ag-125 srebro monojonowe o zastosowaniu zewnętrznym i wewnętrznym. Przy użyciu KODU RABATOWEGO: LQG49BK6 będziesz mógł/a założyć konto i uzyskiwać zniżki obniżające kwotę do płatności przy kolejnych zamówieniach (ZNIŻKA PRZYZNANA PO DRUGIM ZAMÓWIENIU w wysokości 5%) 

LINK DO SKLEPU ZE SREBREM MONOJONOWYM

Poniższe video jest na temat srebra koloidalnego (nano – jonowego), które jest skuteczne w swoim działaniu. Natomiast można sobie tylko wyobrazić, jak skuteczne jest srebro o wiele mniejsze w wielkości opisane powyżej tzw. mono-jonowe.

Share
Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com