Share

Jak zyskać dla siebie i swojej rodziny zniżki i bonusy w Calivita przy okazji, polecając naturalne produkty zdrowotne do codziennego stosowania znajomym, rodzinie i przyjaciołom?

  1. Pierwsza zniżka to:

25% – przy rejestracji swojego numeru członkowskiego

Już od momentu posiadania własnego numeru członkowskiego (jak założyć swój numer członkowski czytaj: tutaj) i po zalogowaniu się na stronę Calivita (www.calivita.com) widzimy zmianę w cenie (z detalicznej na klubową), po której to możemy kupować sobie produkty dla siebie i swojej rodziny. Oszczędzamy 25% kwoty zamówienia do zapłaty.

  1. Druga zniżka

W momencie przekroczenia 120 e w jednym zamówieniu – system odlicza nam na końcu 5% od wartości kwoty do zapłaty.  Przy tej kwocie jest to 6 euro, które oszczędzamy.

  1. Trzecia zniżka jest bonusem, który otrzymujemy w kolejnym miesiącu, po kalkulacji punktów bonusowych (zależy od ilości punktów na naszym numerze klubowym z danego miesiąca), a które otrzymujemy za każdy kupiony produkt w danym miesiącu a także punkty osób w naszej grupie, (które do zapisu użyły naszego numeru klubowego). BARDZO WAŻNE! Ich punkty, również są przydzielane na nasz numer. W ten sposób zamówienia osób, którym poleciliśmy produkty Calivita, podnoszą ilość naszych Punktów Bonusowych Grupowych, od których zależy przydzielony nam bonus. Osoby w naszej grupie otrzymują bonusy za swój poziom, a my otrzymujemy bonus (różnicę poziomów). DLATEGO WARTO POLECAĆ PRODUKTY INNYM OSOBOM. WSZYSCY NA TYM KORZYSTAJĄ i TWOJA RODZINA TEŻ.

Poziomy punktowe:

4% – około kilka do kilkanaście euro – otrzymujemy od wartości netto wydanych pieniędzy za zamówienie (w danym miesiącu) przekraczającym 1000 PB (czyli około 3 butelki Polinesian Noni lub inne produkty które łącznie dadzą nam 1000 PB). Każdy produkt ma obok ceny ilość PB (punkty bonusowe), które można obliczyć i które widnieją na każdym rachunku (fakturze). (1 zamówienie na 1000 PB)

7% – kilkanaście do kilkadziesiąt euro – otrzymujemy od wartości netto wydanych pieniędzy za zamówienie (w danym miesiącu) przekraczającym 3000 PB (3 zamówienia na 1000 PB każdy)

10% – od kilkudziesiąt euro do około 100 e – otrzymujemy od wartości netto wydanych pieniędzy za zamówienie (w danym miesiącu) przekraczającym 9000 PB (9 zamówień na 1000 PB każdy lub np. 3 osoby polecające 3 osobom w danym miesiącu)

12% – powyżej 150 e – otrzymujemy od wartości netto wydanych pieniędzy za zamówienie (w danym miesiącu) przekraczającym 18000 PB (osoby polecające innym w naszej grupie – np. 3 osoby, które poleciły 6 osobom w danym miesiącu). Osoby, które osiągają ten poziom codziennie konsultują i pomagają swoim klubowiczom w stosowaniu suplementów, dawkowaniu itp., Jeśli masz ochotę osiągnąć ten poziom lub wyższe, skontaktuj się ze mną osobiście.

15% – powyżej 250 e – otrzymujemy od wartości netto wydanych pieniędzy za zamówienie (w danym miesiącu) przekraczającym 35000 PB

18% – powyżej 400 e – otrzymujemy od wartości netto wydanych pieniędzy za zamówienie (w danym miesiącu) przekraczającym 63000 PB

21% – powyżej 800 e – otrzymujemy od wartości netto wydanych pieniędzy za zamówienie (w danym miesiącu) przekraczającym 95000 PB

 

Pierwsze 2 bonusy można zdobyć przy zamówieniach dla siebie i rodziny. Natomiast by zdobyć 3ci bonus lub wyższe i taką ilość punktów, które gwarantują nam 10% bonusu i wyższe, potrzeba by kilka osób zrobiło zamówienie dla siebie wykorzystując Twój numer klubowy do zapisu i zdobycia swojego numeru członkowskiego.

Kiedy możemy zdobyć większą ilość punktów przyporządkowanych do naszego numeru klubowego?

Z własnego doświadczenia chciałabym się z Tobą podzielić tym, jak pomagam innym i polecam produkty Calivita, które są podstawowymi narzędziami w mojej pracy, a które pomagają w utrzymaniu dobrego zdrowia a nawet pomagają go odzyskać.

Pytania, którymi zawsze się kieruję to:

  1. Czy osoba (znajomy, rodzina itp.) zwróciła się do mnie ze swoim problemem, czy z własnej chęci opowiedziała mi o swoich dolegliwościach?

Jeśli tak, to mogę pomóc dobrać zestaw produktów, które najbardziej będzie korzystny.

  1. Czy osoba (znajomy, rodzina itp.) używa produktów suplementacyjnych i chętnie opowiada o nich i o ich właściwościach?

Jeśli tak, to mogę zapytać, jakie i zaproponować spróbowanie produktów Calivita.

  1. Czy osoba (znajomy, rodzina itp.) interesuje się zdrowym stylem życia i poszukuje dla siebie lub swojej rodziny dobre, sprawdzone metody i o tym mówi?

Jeśli tak, to mogę zaproponować rozwiązania Calivita i zaprosić do klubu Calivita.

To są podstawowe pytania, którymi się kieruję przy zaproponowaniu rozwiązań produktowych, jakie stworzyła Calivita. Czuję się świetnie, móc pomagać innym w utrzymaniu dobrego zdrowia i w przywracaniu dobrego zdrowia dzięki możliwościom i właściwościom produktów – wyciągów z roślin, ziół, owoców i warzyw, które zawarte są w produktach funkcjonalnych.

Dziękuję za Twoją uwagę. Mam nadzieję, że w jakiejś części pomogłam przyjrzeć się lepszemu wykorzystaniu zniżek i bonusów dla Ciebie i Twojej rodziny.

Share