Woda plazmowa

Share

Woda plazmowa nie jest cudem, fenomenalnym lekiem, szarlatanerią czy idealnym panaceum na wszystkie choroby. Woda plazmowa jest owocem nauki. Owocem, o którym wciąż nie wszystko wiemy, z którego wciąż za mało korzystamy, ufając zbyt skomplikowanym i kosztownym terapiom, które nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty.

Po przetestowaniu wody plazmowanej, śmiało dołączam ją do arsenału skutecznych metod “terapeutycznych”.

Sprawdza się ona podczas kuracji oczyszczająco – odrobaczających, z uwagi na swoje właściwości, które wspierają wchłanianie substancji przeciwpasożytniczych, co powoduje większą skuteczność działania tych substancji. 

Sposób spożywania wody plazmowej:

  • małe dzieci do 3 roku życia – 50 ml. na czczo lub 2 x 25 ml.
  • dzieci powyżej 3 roku życia – 100 ml. na czczo lub 2 x 50 ml.
  • dorośli – 200 ml. na czczo lub 2 x 100 ml.

Właściwości wody plazmowej:

* Detoksykuje i odtruwa
Ogranicza tworzenei wolnych rodników i usuwa je z błon komórkowych, przez co degradacja komórek zostaje spowolniona lub zatrzymana

* Eliminuje toksyny i metale ciężkie pochodzące z pożywienia, m.in. ołów, rtęć, aluminium

* Łagodzi stres i usuwa jego skutki uboczne

* Redukuje także reakcje stresowe i ich objawy

* Zmniejsza bezsenność i łagodzi depresję

* Wspomaga regenerację układu immunologicznego

* Zmniejsza efekty uboczne po chemioterapii i radioterapii

* Wspomaga eliminacje patogennych drobnoustrojów, w tym pleśni i grzybów

* Przyspiesza regenerację po złamaniach kości kończyn – u sportowców wyczynowych w widoczny sposób przyspiesza rehabilitację pourazową

* Przyspiesza proces gojenia ran także otwartych i długo niegojących się

* Wspomaga lub zwielokrotnia produkcję komórek macierzystych

* Eliminuje toksyny larw i pasożytów oraz stwarza środowisko nieprzyjazne dla ich rozwoju

* Aktywuje procesy naprawcze w nerkach

* Wspomaga układ krążenia – zmniejsza lub eliminuje obrzęki, żylaki, hemoroidy

* Poprawia obraz krwi, w tym m.in. przy małopłytkowości

* Powoduje wymianę płynów ustrojowych na czyste / prawidłowe w ciągu 3-4 miesięcy stosowania

* Zwiększa poczucie oczyszczenia i odnowienia oraz witalności i energii życiowej

* Obniża reakcje alergiczne (szczególnie u dzieci) oraz zapalenia skóry

* Pomocna w regulacji zaburzeń wzroku

* Dodaje potężną dawkę energii witalnej

Dzięki wodzie plazmowanej “stymulujemy organizm do samodzielnego regulowania swoich naturalnych procesów i powrotu do wewnętrznej harmonii. Działanie wody klastrowanej polega na tym, że po sklastrowaniu jej przenika ona o wiele szybciej przez błony komórkowe docierając głębiej w tkanki i organy. Równocześnie transportuje do nich zamknięte w klatratach cząsteczki, atomy lub jony.

Pozwalam sobie podać informację od jednego z producentów wody poniżej:

“W minionych latach wiele wysiłku, pracy i pieniędzy włożyłem w to, aby udokumentować potencjał wody plazmowej i nanotechnologii oraz w to, aby wyniki naszych badań były przydatne i łatwo dostępne dla każdego. Ten okres nie był wyłącznie pasmem sukcesów. Doświadczyłem także brutalnej rzeczywistości: odbijania się od urzędniczych barier, murów nieufności i podejrzliwości oraz walki z absurdami polskiego prawa, które czasem nie pozwala na prawdziwe innowację i rozwój.

Jednak z czasem wszystkie te przeciwności losu zeszły na dalszy plan dzięki solidnej pracy i uzyskaniu konkretnych faktów potwierdzających znaczenie naszego wynalazku oraz jego skuteczność.

W ostatnich latach udowodniliśmy, że woda plazmowa może pomagać i podstawowym naszym celem jest wykorzystanie jej do pomocy ludziom. Dlatego nie tylko udostępniamy efekty naszych prac, ale i samą wodę plazmową. Jeśli ktoś nastawiony sceptycznie chce ją badać samodzielnie lub ma nowy pomysł na jej wykorzystanie – zapraszamy do współpracy, bo potencjał tego wynalazku bywa nieograniczony.

Zmieniamy makrostrukturę wody przez poddanie jej obróbce w reaktorze niskotemperaturowej plazmy. To nadaje wodzie właściwości niespotykane w naturze.

Wśród wielu zalecanych i podawanych w literaturze sposobów czynienia wody pitnej zdrową, znajduje się picie wody z topniejącego lodu, a jeszcze lepiej z lodowców, picie wody napowietrzonej, a nawet wręcz nasycanej tlenem. Pewne fizykochemiczne badania struktury takich wód potwierdza ich odmienność od normalnej wody pitnej, z której korzysta się na co dzień, ale zarazem badania te potwierdzają, że wody takie szybko tracą swe specyficzne właściwości upodobniając się strukturalnie do zwykłej wody kranowej.

Woda plazmowa, którą produkujemy jest tzw. wodą zdeklasterowaną, to znaczy wodą, w której stosowana przez nas plazma niszczy makrostrukturę zwykłej wody. Dzięki obecności w takiej wodzie powietrza, tlenu i/lub soli mineralnych ze zdeklasterowanych fragmentów wody buduje się nowa struktura, tzw. struktura klatrowa. Klatraty (swoiste klatki) zbudowane z cząsteczek wody są stabilizowane przez zawarte w plazmowanej wodzie składniki. Struktura takiej wody przypomina strukturę wody powstającej z topiącego się lodu, ale w odróżnieniu od tej ostatniej jest ona trwała przez miesiące, wytrzymuje ogrzewanie do wrzenia nawet w piecykach mikrofalowych, bez obawy o rozkład można w niej rozpuszczać alkalia, sole mineralne i detergenty. Nasza Nanowoda jest rozkładana jedynie przez kwasy, zwłaszcza mocne kwasy nieorganiczne jak solny, siarkowy czy azotowy. Oczywiście, należy zwracać uwagę na możliwość zakażenia Nanowody mikroorganizmami.

Upraszczając i obrazując cały proces przemiany wody w Nanowodę możemy dziś opisać jak odbywał się ten proces na początku naszej drogi. Do komory próżniowej wkładaliśmy butelkę zwykłej wody. W komorze wywoływaliśmy tak zwaną „zimną plazmę”, której oddziaływanie na wodę w butelce porządkowało strukturę tejże wody. Obecnie, rzecz jasna, produkujemy Nanowodę w nieco bardziej wyrafinowany sposób, a nawet umożliwiamy jej produkcję poza firmą, z czego korzysta m.in. polskie rolnictwo. Opanowaliśmy także do perfekcji to, w jaki sposób uzyskać poszczególne parametry dostosowując je do obróbki w zależności od tego, jaki ma być docelowy sposób użycia Nanowody. Inaczej przekształcamy Nanowdę do picia dla krów, a inaczej do badań medycznych. Nieco inną Nanowodę zawierają kosmetyki Nantes, inną podlewa się warzywa.

Zależnie od jej przeznaczenia, działaniu plazmy poddaje się wodę destylowaną lub zdejonizowaną, wodę zmineralizowaną (w tym kranową) lub też wody wysoce zmineralizowane. Również w zależności od przeznaczenia wodę poddaje się działaniu plazmy z dostępem do powietrza lub bez niego. Odpowiednio dostosowuje się również czas działania plazmy na wodę oraz reguluje się częstotliwość.

Co już wiemy o efektach zastosowania wody plazmowej ?

W ostatnich latach efekty naszych prac nad nanotechnologią zostały poddane weryfikacji na kilku uczelniach wyższych i w ośrodkach badawczych. Wyniki tych badań potwierdzają ogromne możliwości wykorzystania Nanowody Nantes w medycynie, kosmetologii, rolnictwie, przemyśle czy w innych dziedzinach życia.

Pod jej wpływem:

  • rośliny rosną szybciej,

  • zwierzęta mniej chorują, polepsza się ich kondycja zdrowotna,

  • kosmetyki łatwiej i głębiej wnikają w skórę,

  • obumierają komórki nowotworowe.

Przekształcając „złą wodę” w „dobrą wodę” stymulujemy organizm do samodzielnego regulowania swoich naturalnych procesów i powrotu do wewnętrznej harmonii. Działanie naszej wody polega na tym, że po sklastrowaniu przenika ona o wiele szybciej przez błony komórkowe docierając głębiej w tkanki i organy. Równocześnie transportuje do nich zamknięte w klatratach cząsteczki, atomy lub jony.”

Czy woda plazmowa jest lekarstwem ?

Nanowoda – mimo potwierdzonych wyników badań – nie jest lekarstwem. Nanowoda nie leczy. Woda w tej postaci ma zdolność oczyszczania komórek, które zaczynają inaczej, lepiej funkcjonować powodując, że nasz organizm wykazuje zdolności do samoleczenia. Takie samo zjawisko wykorzystywane jest na przykład podczas pobytu w uzdrowiskach, gdzie „oczyszczamy” swój organizm, poddając się rożnym zabiegom, takim jak: inhalacje, kąpiele czy korzystanie z pijalni wody. Powszechnie wiadomo, że wody z ujęć zdrojowych mają właściwości lecznicze, poprawiają stan naszego organizmu poprzez kąpiele, inhalacje czy picie. Nie chodzi tu tylko o skład mineralny wody, lecz o jej strukturę. Od tego parametru zależy jak woda będzie się wchłaniała by wziąć udział w funkcjonowaniu tkanek i narządów. Im mniejsze są skupiska agregatów w wodzie tym większa jej wchłanialność i funkcjonalność dla organizmu.

ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE, JEŚLI CHCESZ KUPIĆ WODĘ PLAZMOWĄ PRZETESTOWANĄ PRZEZE MNIE :

10 LITRÓW WODY PLAZMOWEJ, W CENIE 250 ZŁ. LUB 20 LITRÓW W CENIE 400 ZŁ z wysyłką do Irlandi 30e (koszt kuriera za wysyłkę 13 kg (10 litrów wody), 50e koszt kuriera za wysyłkę do 23-24 kg (20 l wody) 

10 litrów wody – 53e + 30e (kurier) = 83e (395 złotych) (przesyłka za granicę)

20 litrów wody – 85e +50e (kurier) = 135e (640 złotych) (przesyłka za granicę)

 

INNE FIRMY GODNE POLECENIA:

Woda Plazmowana Paw Water w najlepszych szklanych butelkach bez etykiet i ciemnym mocnym kartonowym opakowaniu 24szt po 250ml w całości to 6 Litrów, waga 12kg

6 LITRÓW WODY67e (315 złotych) + 30e (kurier, przesyłka zagraniczna) = 97e (460 zlotych)

ZA 18 LITRÓW WODY PAW WATER WYJDZIE 231e (przesyłka za granicę)

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie paw_water_woda_plazmowa-1.jpg

 

  • FIRMA NANTES295 ZŁ. ZA 5 LITRÓW20% ZNIŻKI na kod: infiniteprogress – TO CENA KOŃCOWA BĘDZIE 236 ZŁ.

ZA 20 LITRÓW WODY NANTES WYJDZIE 944 ZŁ. plus 30e czyli 199e (kurier przesyłka za granicę)

Woda-plazmowana-_Nantes-karton-5LDlaczego woda w kurortach pita jest wprost z ujęcia? Dlatego, że jej kontakt z powietrzem, a w szczególności z dwutlenkiem węgla zmienia jej parametry fizyczne poprzez tworzenie gigaklastrów, a tym samym zmniejszają się jej właściwości terapeutyczne.

Woda wodzie nie jest równa. Miejsce jej wydobycia, jej nasycenie różnymi minerałami ma ogromny wpływ na ludzki organizm. Suplementacja wodami uzdrowiskowymi ma swoje regulacje i zasady spożywania, nie można takich wód spożywać w nieograniczonym zakresie. Spożywane w nadmiarze szkodzą tak, jak każdy przedawkowany lek.

Wstępne badania Nanowody pokazują, że po podaniu naszej wody obumierają komórki nowotworowe, a żywe organizmy podlegają immunostymylacji i doskonale się rozwijają. Kolejnym etapem badań powinny byc badania kliniczne, które pozwoliłyby może za 10 lat wprowadzić naszą wodę do produkcji i nieograniczonej sprzedaży. Niestety badanie tylko 1 linii nowotworu krwi to wydatek na poziomie
50 000 000 zł. i brak jakichkolwiek gwarancji na wdrożenie pomysłu, nawet w przypadku pełnego sukcesu leczniczego. Nasza firma nie posiada żadnego wsparcia ze strony państwa, mimo, że skorzystaliśmy z funduszu unijnego.

Źródła:

https://www.nantes.com.pl/wp-content/uploads/2020/05/CPC-Water.pdf

https://www.nantes.com.pl/publikacje-4/

Jeżeli uważasz, że artykuły, materiały, które piszę i udostępniam, na stronie marzenakolano.com lub na fan page (https://www.facebook.com/infiniteprogressnutrition/) za wartościowe i przydatne Tobie, a chciałbyś/chciałabyś wesprzeć moją pracę, poniżej znajduje się numer konta na który można przelać dowolną kwotę:
(wpisując w tytule przelewu: Donation)

(DE: Germany)
IBAN: DE51100110012622784224
BIC: NTSBDEB1XXX

lub za pośrednictwem Paypal:
https://www.paypal.com/paypalme/infinitepronutrition

Share
komentarze 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com