Woda plazmowa

Share

Woda plazmowa nie jest cudem, fenomenalnym lekiem, szarlatanerią czy idealnym panaceum na wszystkie choroby. Woda plazmowa jest owocem nauki. Owocem, o którym wciąż nie wszystko wiemy, z którego wciąż za mało korzystamy, ufając zbyt skomplikowanym i kosztownym terapiom, które nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty.

Po przetestowaniu wody plazmowanej, śmiało dołączam ją do arsenału skutecznych metod “terapeutycznych”.

Sprawdza się ona podczas kuracji oczyszczająco – odrobaczających, z uwagi na swoje właściwości, które wspierają wchłanianie substancji przeciwpasożytniczych, co powoduje większą skuteczność działania tych substancji. 

Sposób spożywania wody plazmowej:

  • małe dzieci do 3 roku życia – 50 ml. na czczo lub 2 x 25 ml.
  • dzieci powyżej 3 roku życia – 100 ml. na czczo lub 2 x 50 ml.
  • dorośli – 200 ml. na czczo lub 2 x 100 ml.

Właściwości wody plazmowej:

* Detoksykuje i odtruwa
Ogranicza tworzenei wolnych rodników i usuwa je z błon komórkowych, przez co degradacja komórek zostaje spowolniona lub zatrzymana

* Eliminuje toksyny i metale ciężkie pochodzące z pożywienia, m.in. ołów, rtęć, aluminium

* Łagodzi stres i usuwa jego skutki uboczne

* Redukuje także reakcje stresowe i ich objawy

* Zmniejsza bezsenność i łagodzi depresję

* Wspomaga regenerację układu immunologicznego

* Zmniejsza efekty uboczne po chemioterapii i radioterapii

* Wspomaga eliminacje patogennych drobnoustrojów, w tym pleśni i grzybów

* Przyspiesza regenerację po złamaniach kości kończyn – u sportowców wyczynowych w widoczny sposób przyspiesza rehabilitację pourazową

* Przyspiesza proces gojenia ran także otwartych i długo niegojących się

* Wspomaga lub zwielokrotnia produkcję komórek macierzystych

* Eliminuje toksyny larw i pasożytów oraz stwarza środowisko nieprzyjazne dla ich rozwoju

* Aktywuje procesy naprawcze w nerkach

* Wspomaga układ krążenia – zmniejsza lub eliminuje obrzęki, żylaki, hemoroidy

* Poprawia obraz krwi, w tym m.in. przy małopłytkowości

* Powoduje wymianę płynów ustrojowych na czyste / prawidłowe w ciągu 3-4 miesięcy stosowania

* Zwiększa poczucie oczyszczenia i odnowienia oraz witalności i energii życiowej

* Obniża reakcje alergiczne (szczególnie u dzieci) oraz zapalenia skóry

* Pomocna w regulacji zaburzeń wzroku

* Dodaje potężną dawkę energii witalnej

Dzięki wodzie plazmowanej “stymulujemy organizm do samodzielnego regulowania swoich naturalnych procesów i powrotu do wewnętrznej harmonii. Działanie wody klastrowanej polega na tym, że po sklastrowaniu jej przenika ona o wiele szybciej przez błony komórkowe docierając głębiej w tkanki i organy. Równocześnie transportuje do nich zamknięte w klatratach cząsteczki, atomy lub jony.

Producenci wody plazmowej, zmieniają makrostrukturę wody przez poddanie jej obróbce w reaktorze niskotemperaturowej plazmy. To nadaje wodzie właściwości niespotykane w naturze.

Wśród wielu zalecanych i podawanych w literaturze sposobów czynienia wody pitnej zdrową, znajduje się picie wody z topniejącego lodu, a jeszcze lepiej z lodowców, picie wody napowietrzonej, a nawet wręcz nasycanej tlenem. 

Woda plazmowa, jest tzw. wodą zdeklastrowaną, to znaczy wodą, w której stosowana plazma niszczy makrostrukturę zwykłej wody. Dzięki obecności w takiej wodzie powietrza, tlenu i/lub soli mineralnych ze zdeklastrowanych fragmentów wody buduje się nowa struktura, tzw. struktura klastrowa. Klastraty (swoiste klatki) zbudowane z cząsteczek wody są stabilizowane przez zawarte w plazmowanej wodzie składniki. Struktura takiej wody przypomina strukturę wody powstającej z topiącego się lodu, ale w odróżnieniu od tej ostatniej jest ona trwała przez miesiące, wytrzymuje ogrzewanie do wrzenia nawet w piecykach mikrofalowych, bez obawy o rozkład można w niej rozpuszczać alkalia, sole mineralne i detergenty. Nasza plazmowa jest rozkładana jedynie przez kwasy, zwłaszcza mocne kwasy nieorganiczne jak solny, siarkowy czy azotowy. 

Upraszczając i obrazując cały proces przemiany wody w Nanowodę można dziś opisać w ten sposób. Do komory próżniowej wkładamy butelkę zwykłej wody. W komorze wywołujemy tak zwaną „zimną plazmę”, której oddziaływanie na wodę w butelce porządkuje strukturę tejże wody.

Co już wiemy o efektach zastosowania wody plazmowej ?

Pod jej wpływem:

  • rośliny rosną szybciej,

  • zwierzęta mniej chorują, polepsza się ich kondycja zdrowotna,

  • kosmetyki łatwiej i głębiej wnikają w skórę,

  • obumierają komórki nowotworowe.

Przekształcając „złą wodę” w „dobrą wodę” stymulujemy organizm do samodzielnego regulowania swoich naturalnych procesów i powrotu do wewnętrznej harmonii. Działanie wody plazmowej polega na tym, że po sklastrowaniu przenika ona o wiele szybciej przez błony komórkowe docierając głębiej w tkanki i organy. Równocześnie transportuje do nich zamknięte w klastratach cząsteczki, atomy lub jony.”

Czy woda plazmowa jest lekarstwem ?

Nanowoda – mimo potwierdzonych wyników badań – nie jest lekarstwem. Woda w tej postaci ma zdolność oczyszczania komórek, które zaczynają inaczej, lepiej funkcjonować powodując, że nasz organizm wykazuje zdolności do samoleczenia. Takie samo zjawisko wykorzystywane jest na przykład podczas pobytu w uzdrowiskach, gdzie „oczyszczamy” swój organizm, poddając się rożnym zabiegom, takim jak: inhalacje, kąpiele czy korzystanie z pijalni wody. Powszechnie wiadomo, że wody z ujęć zdrojowych mają właściwości lecznicze, poprawiają stan naszego organizmu poprzez kąpiele, inhalacje czy picie. Nie chodzi tu tylko o skład mineralny wody, lecz o jej strukturę. Od tego parametru zależy jak woda będzie się wchłaniała by wziąć udział w funkcjonowaniu tkanek i narządów. Im mniejsze są skupiska agregatów w wodzie tym większa jej wchłanialność i funkcjonalność dla organizmu.

ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE, JEŚLI CHCESZ KUPIĆ WODĘ PLAZMOWĄ PRZETESTOWANĄ PRZEZE MNIE :

10 LITRÓW WODY PLAZMOWEJ, W CENIE 250 ZŁ. LUB 20 LITRÓW W CENIE 450 ZŁ z wysyłką na terenie Polski (koszt około 30 zł) a do Irlandi 30e (koszt kuriera za wysyłkę 13 kg (10 litrów wody), 50e koszt kuriera za wysyłkę do 23-24 kg (20 l wody) 

10 litrów wody – 53e + 30e (kurier) = 83e (395 złotych) (przesyłka za granicę)

20 litrów wody – 85e +50e (kurier) = 135e (640 złotych) (przesyłka za granicę)

 

INNE FIRMY GODNE POLECENIA:

Woda Plazmowana Paw Water w najlepszych szklanych butelkach bez etykiet i ciemnym mocnym kartonowym opakowaniu 24szt po 250ml w całości to 6 Litrów, waga 12kg

6 LITRÓW WODY67e (315 złotych) + 30e (kurier, przesyłka zagraniczna) = 97e (460 zlotych)

ZA 18 LITRÓW WODY PAW WATER WYJDZIE 231e (przesyłka za granicę)

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie paw_water_woda_plazmowa-1.jpg

 

Źródła:

https://www.nantes.com.pl/wp-content/uploads/2020/05/CPC-Water.pdf

Publikacje

Jeżeli uważasz, że artykuły, materiały, które piszę i udostępniam, na stronie marzenakolano.com lub na fan page (https://www.facebook.com/infiniteprogressnutrition/) za wartościowe i przydatne Tobie, a chciałbyś/chciałabyś wesprzeć moją pracę, poniżej znajduje się numer konta na który można przelać dowolną kwotę:
(wpisując w tytule przelewu: Donation)

(DE: Germany)
IBAN: DE51100110012622784224
BIC: NTSBDEB1XXX

lub za pośrednictwem Paypal:
https://www.paypal.com/paypalme/infinitepronutrition

Share
komentarzy 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com