Share

CZY UFASZ SOBIE TAK BARDZO, ŻE JESTEŚ W STANIE

PRZEPROWADZIĆ TRANSFORMACJĘ ŻYWIENIOWĄ SAM?

MOJA ODPOWIEDŹ ZAWSZE BĘDZIE TAK.

POWINIENEŚ SOBIE UFAĆ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE, A ZAUFANIE WYNIKA Z PODJĘCIA DECYZJI.

NIE OZNACZA TO, ŻE NIE MOŻESZ POTRZEBOWAĆ WSPARCIA W TAKIEJ TRANSFORMACJI.

transformacja-program-dietetyczno-naturopatyczny-Marzena-Kolano

Droga, którą zaraz będziesz kroczyć, to podróż. Wyobraź sobie, że Twój cel to osiągnięcie wyżyny. To ja chcę być Twoim i dla Ciebie pilotem przy pomocy mentoringu. OPOWIEM CI O 3 PUNKTACH WAŻNYCH W TRANSFORMACJI.

Mentoring, którego jestem zwolenniczką jest bardzo korzystny, dlatego iż pozwala wdrażać zmiany dostosowane do potrzeb, w ustalonym okresie czasu.

1. PODEJŚCIE DO NAWYKÓW

Na codzień nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo nasze nawyki kontrolują działanie. Jeśli Twoim priorytetem jest pozbycie się niekorzystnych nawyków żywieniowych, nie pozbędziesz się ich. Tkwisz bowiem podświadomie w strachu przed pozbyciem się tych zwłaszcza nawyków, które dają Ci upragniony smak, a wraz z nim przyjemność. Nie możesz się czegoś pozbyć w tym zakresie.

Możesz jednak zmienić podejście i zbudować coś nowego, konkretne działanie, które po czasie stanie się nawykiem, tak jak staje się naweykiem Twoja umiejętność poruszania się samochodem, jazda na rowerze, czy pływanie.

Jestem zwolenniczką podjęcia działania i kontynuowania go w czasie tak długo, by nowe wdrażane zmiany stały się nie jednorazowymi podejściami, ale by stały się nawykami. Jeśli zaczynamy robić nowe, fantastyczne rzeczy nie zastanawiając się nad nimi, czy są korzystne czy nie (bo to, co będziemy wprowadzać będzie wybrane dla Ciebie jako korzystne), nie będziemy potrzebować koncentrować się na nich, będziemy mogli wtedy powiedzieć, że osiągnąłeś/ęłaś swój sukces. O osiągnięciu Twojego celu jest mowa.

I o to nam chodzi. Podczas mentoringu wyrabiamy odpowiednie i korzystne nawyki, które umożliwiają osiągnięcie celów.

2. CELE I SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jakie możesz mieć cele?

* Większa energia z rana?

* Zrzucenie zbędnych kilogramów?

* Profilaktyka zdrowotna?

* Odwrócenie procesów chorobowych?

Po ustaleniu konkretnych celów, podejmujemy decyzję o priorytetach, nad którymi chciałbyś/abyś popracować. Robimy to w czasie. Jeśli wolisz wprowadzanie powolnych zmian, widzimy się rzadziej, jeśli wolisz szybsze budowanie nawyków i zobaczenie szybszych zmian / efektów – dostosowujemy nasze spotkania do Twoich preferencji.

Marzena-Kolano-konsultacja-mentoring-doradztwo

3. MOTYWACJA

Każdy z nas ma swoje cele. Cel natomiast, by mógł być osiągnięty, potrzebuje stałej dozy motywacji, która wpływa na działanie.

Czy WAŻNY jest Twój cel? Jak bardzo jest on WAŻNY?

MOTYWACJA wynika z odpowiedzi na pytanie dlaczego jest to tak ważne dla Ciebie”. Sam odkryjesz przy mojej pomocy swoją motywację do działania. Interesuje mnie współpraca z Tobą, kiedy masz świadomość, że oprócz mojej motywacji, po którą możesz sięgać bardzo często w tym programie, znajdziesz swoje metody na motywacje samego siebie. Nasz program minie, a nie interesuje Cię tylko osiągnięcie końcowego efektu, ale kontynuowanie swojego procesu w dalszym czasie.

Znalezienie rozwiązań należy do mnie, dzięki wiedzy i doświadczeniu. Na to zawsze możesz liczyć.

W naszej współpracy wytyczamy cel, planujemy działania, które sprawią iż wprowadzisz zmiany w Twoim życiu, w Twoich wynikach zdrowotnych, samopoczuciu i poziomie energii.

TWÓJ CEL LICZY SIĘ DLA MNIE NAJBARDZIEJ I BĘDZIE MI OGROMNIE MIŁO BYĆ TWOIM I DLA CIEBIE PILOTEM W TEJ FANTASTYCZNEJ PODRÓŻY

PROGRAM TRANSFORMACJI ZALEŻY OD TWOJEGO CZASU / TEMPA / DOKONYWANYCH ZMIAN I CZASU

MÓJ PROPONOWANY CZAS PROGRAMU: 3 MIESIĄCE (możliwość rozciągnięcia w czasie, nie większym jak 6 MIESIĘCY)

CZĘSTOTLIWOŚĆ PROPONOWANYCH SPOTKAŃ: 1 / TYDZIEŃ (on-line) – 12 SPOTKAŃ 2 godzinnych w całości

CO OTRZYMUJESZ?

CAŁY PAKIET OMÓWIONY TUTAJ

PLUS WSPARCIE PODCZAS CAŁEGO OKRESU TRWANIA MENTORINGU

ALE 4 X WIĘCEJ SPOTKAŃ KONSULTACYJNYCH !!!

CAŁOŚĆ INWESTYCJI: 2500 euro


Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj: ZGŁOSZENIE.

MarzenaKolanoSignature

 
 
Share