Poznaj swoją krew po eksperymentalnym zastrzyku

Share

Mam dość pisania na Facebooku, gdzie zasięgi są ucinane a dostęp do informacji jest blokowany !

Dzięki zgłoszeniom moich postów, zmotywowało mnie to do zmiany miejsca szerzenia informacji na mojej stronie.

No to zaczynamy.

Pierwszy post będzie o krwi, co znajduje się w krwi po zastrzyku eksperymentalnym. Moje posty kogoś bardzo ruszają, ponieważ piszę jasno – jesteśmy podczas 3 fazy badania klinicznego prowadzonego przez wszystkie firmy, których produkty zostały dopuszczone do korzystania na zasadzie WARUNKOWOŚCI: P.f.i.z.e.r, J.&.&, A.s.t.r.a. Z.e.n.e.k.a i M.o.d.e.r.n.a.

A teraz, zobaczcie obraz zdrowej krwi pod mikroskopem, zwłaszcza zobaczcie krwinki czerwone, które pływają sobie w świetle naczyń krwionośnych nie łącząc się (nie rulonizując się). Jest to gwarancja dobrego dotlenienia tkanek organów ciała, struktur mózgowych.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0qeca91TcAQ

A teraz, zobaczcie co niemieccy lekarze znaleźli pod mikroskopem, od razu po zastrzykach, jak i po 3 tygodniach od zastrzyków. Proszę dodatkowo przyjrzeć się nowym sztucznym strukturom, niewiadomego pochodzenia, niewiadomych właściwościach. Eksperyment trwa i zaczął się na młodzieży, a plany są takie, by wstrzykiwać zawartość produktów wyżej wymienionych firm małym dzieciom począwszy od 6 miesiąca życia. Czy ktoś jeszcze myśli, czy wszyscy ludzie / nie ludzie są opłaceni i skorumpowani, by produkty, które należałoby najpierw zbadań na zwierzętach, przynajmniej 10 lat, już w trakcie 3 fazy badania klinicznego wstrzykiwać ludziom, wierzącym o bezpieczeństwie tych produktów?

Otrząsną się ludzie, którzy obecnie są po tego typu zastrzykach, wtedy kiedy zobaczą nowe objawy chorobowe u siebie i skorelują je czasowo z przyjęciem tych eksperymentalnych produktów, jak i widząc ogromne skutki uboczne u swoich dzieci, a to będzie bardzo bolało.

A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć, a na samym dole jest link do strony, na której anglojęzyczno i niemieckojęzyczni czytelnicy mogą obejrzeć cały film.

Analiza mikroskopowa zaprezentowana przez niezależnych badaczy, prawników i lekarzy
Twarde struktury jak krążki monet w krwi u osoby, po otrzymaniu zastrzyku na C/1/9/. Lekarka zaobserwowała poprawę w jakości krwinek czerwonych u pacjenta, który wypił 2 szklanki wody.
Absolutna rulonizacja krwinek czerwonych. Przy takim stanie krwi, niemożliwością jest normalne funkcjonowanie ciała. Dotlenienie tkanek jest obniżone. Zauważalna jest świecąca struktura między krwinkami krwi.
Lekarz: “A teraz proszę zobaczyć. Tu zmartwiłam się o stan pacjenta, ponieważ po podaniu tlenu oraz wody nie doszło do żadnej pozytywnej zmiany w stanie krwi.”
72 letnia kobieta, która była po 2 dawce zastrzyku. Lekarz: “Powiedziałam jej, że jesteśmy znajomymi i musi o tym wiedzieć.”
Formacja rulonów krwinek czerwonych jest zauważalna !!!
Cyt. “Tak, byłoby świetnie, gdyby lekarze i naturopaci (naturoterapeuci), którzy zdobyli doświadczenie zebrali się razem i stworzyli standaryzowany program terapeutyczny.
Cyt. “Zauważalne są granulki między syntetyczną, całkowicie nową strukturą zawartą w krwi. Co to jest?”
Cyt. “Mamy tu dodatkowe trójkąty, trójkąty struktury która się zawsze pojawia przy zastrzyku od Jo.h.n.s.o.n. & J.o.h.n.s.o.n.”
Cyt. “Nie, nie, to nie wygląda na czystą sól fizjologiczną. Są w niej dodatkowe substancje (dodatki) w niej.” Moja notatka: Bardzo możliwe, że chodzi o t.l.e.n.e.k. g.r.a.f.e.n.u.
Nieznana struktura we krwi.
Absolutna rulonizacja krwinek czerwonych i ala metalowa struktura (sztuczna, syntetyczna, o niewiadomym działaniu).
Duże przybliżenie.
Cyt. “Jako lekarz, nie mogę dać legalnie (wiarygodnej) informacji, jako pacjent, nie mogę dać zgody, ponieważ nie ma przeprowadzonej analizy korzyści do ryzyka.”
Cyt. “Oni s.z.c.z.e.p.i.ą. w szpitalach, w hospicjach, podczas leczenia paliatywnego, ah, ah, …”
Cyt. “Dam 2 przykłady, s.z.c.z.e.p.i.e.n.i.a. dzieci oraz kiedy s.z.c.z.e.p.i.ę pacjentów onkologicznych. Co oni sobie myślą?”

Źródło:

https://www.redvoicemedia.com/2021/08/vaxxed-patients-blood-examined-horrific-findings-revealed-by-german-physicians/

Jeżeli uważasz, że artykuły, materiały, które piszę i udostępniam, na stronie marzenakolano.com lub na fan page (https://www.facebook.com/infiniteprogressnutrition/) za wartościowe i przydatne Tobie, a chciałbyś/chciałabyś wesprzeć moją pracę, poniżej znajduje się numer konta na który można przelać dowolną kwotę:
(wpisując w tytule przelewu: Donation)

(DE: Germany)
IBAN: DE51100110012622784224
BIC: NTSBDEB1XXX

lub za pośrednictwem Paypal:
https://www.paypal.com/paypalme/infinitepronutrition

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com