kosmetyki-monojonowe-złoto-srebro-krzem-suplementy-Marzena-Kolano-doradca-dietetyczny

Share

W laboratoriach Inwex oraz Invex Remedies opracowana została zaawansowana technologia monojonowa polegająca na rozbijaniu struktur minerałów takich jak złoto, srebro ,krzem do pojedynczych jonów (monojonów).

Zaopatrzenie każdej komórki w pierwiastki niezbędne dla życia i zdrowia, występujące w naturze, jest podstawą dla zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najkrótszą drogą do osiągnięcia tego celu, jest rozdrobnienie pierwiastków do wielkości pozwalającej na ich przenikanie przez błony komórkowe. Pozyskiwane dzięki tej technologii cząstki minerałów, są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki. Monojony złota mają rozmiar 0,2 nm, srebra 0,2 nm, natomiast krzemu 0,24 nm.

Opanowana technologia rozbijania struktur metalicznych do monojonów, pozwoliła nam stworzyć niepowtarzalne linie produktów. W ich skład wchodzą głównie suplementy diety oraz dermokosmetyki zawierające unikatowe kombinacje pierwiastków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ich forma zapewnia rozpuszczalność i stabilność pierwiastków we krwi. Monojonowa struktura gwarantuje przenikanie do każdej komórki naszego organizmu. Tworząc nasze produkty korzystaliśmy celowo z ograniczonej bazy surowcowej, nie chcąc narażać Państwa na kontakt z niebezpiecznymi konserwantami, spulchniaczami, substancjami antyzbrylającymi, parabenami itp. Nasze produkty są bezpieczne i proste w użyciu, wydajne, a przede wszystkim skuteczne.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com