Share

Witaj,

Zapraszam Cię do zapisania się do mojego autorskiego newslettera z kilku ważnych przyczyn.

 
Widzieliśmy się raz lub więcej razy. Obrałaś/eś sobie cel i miałaś/eś motywację, by go osiągnąć. Po naszej rozmowie i otrzymaniu planu działania, zabrałaś/eś się za działanie. I wierzę, że jesteś właśnie na obranej przez siebie drodze.
 
Być może jednak zdarzenia losu, wyjazdy, przeróżne sytuacje sprawiły, że zaniechałaś/eś w pełni korzystanie z zasad korzystnego dobierania produktów spożywczych, czy wyboru takich produktów, które Ci służą i najnormalniej w świecie wróciłaś/eś do swoich starych nawyków, po których nie koniecznie dobrze się czujesz.
 
Pragnę, by osoby z którymi mam kontakt i które zgłosiły się do mnie miały wspaniałe efekty i dlatego powstał w mojej głowie pomysł o tym newsletterze. Informacje zawarte w nim (pisane w miarę czasu zaplanowanego na to) będą Ci służyć, by kontynuować wybraną przez Ciebie ścieżkę. E-maile w ramach tego newslettera wysyłane będą tylko do osób, które wspierałam i/lub wspieram obecnie poradami dietetycznymi. Jeśli nie spotkaliśmy się jeszcze, zapraszam Cię na: SPOTKANIE KONSULTACYJNE.
 
Dzięki temu newsletterowi, będziesz otrzymywać konkretną dawkę inspiracji i motywacji i opracowania, które piszę o wiele wcześniej, zanim pojawią się na stronach bloga, by regularnie wprowadzać zmiany, na jakie Twój organizm zasługuje.
 
Dzięki wprowadzaniu nowych nawyków, nasz organizm zaczyna przyzwyczajać się do tego, że o niego dbamy i coraz częściej pokazuje nam, że jest niezadowolony z tego, że od czasu do czasu zasypaliśmy go pożywieniem, które nie toleruje. Dlaczego się tak dzieje? Bo kiedy nasz organizm jest coraz bardziej odkwaszony i odtruty, o wiele szybciej reaguje na nadmiar zanieczyszczeń, substancji toksycznych niekorzystnych dla naszego organizmu.
 
Czy pragniesz osiągnąć taki stan?
 
Ten newsletter pragnę poprowadzić dla swoich klientów dlatego, ponieważ wiem jak nie łatwo jest:
1. wytrwać w procesie zmian i nie zbaczać z określonego kursu
2. wprowadzać non stop nowe nawyki korzystne zdrowotnie
3. uzyskiwać konkretne efekty
 
Link do zapisu do newslettera otrzymasz ode mnie po spotkaniu konsultacyjnym.
 
Bądź na bieżąco 🙂
 
Wprowadzaj zdrowe i korzystne nawyki nie tylko, kiedy nasz organizm o to prosi i woła, ale wtedy też, kiedy czujemy się świetnie. Poprzez profilaktykę będziemy się czuć nadal wyśmienicie i będziemy mogli zachować zdrowie na dłużej.
 
Do czego będę Cię zachęcać w tym newsletterze?
 
Jest kilka rzeczy, do których będę Cię zachęcać i motywować 🙂
 
1. Do przełamania swoich obecnych nawyków. Obecne nawyki żywieniowe, które masz mogą doprowadzać do pogłębiania procesów chorobowych, mogą je utrzymywać i je wzmacniać.2. Do zrozumienia podstaw funkcjonowania systemu trawiennego, dzięki któremu trawimy pożywienie i je wchłaniamy.    
 
“Niestety nie jesteśmy tym, co jemy!!!
Jesteśmy tym, co wchłaniamy!!!”
a to duża różnica.

3. Do zastosowania nowych rozwiązań – jak parowanie, blanszowanie, sokowanie, a nawet lewatyw …..anie (no może nie tak szybko, ale być może do tego dojdziemy).

4. Do wypróbowania wyszukanych przeze mnie przepisów i propozycji, które mogą być dla Ciebie ciekawymi rozwiązaniami na co dzień.

Zdrowy styl życia nie musi być nudny. Może być tak ciekawy jak ten np. utwór:I want you back – czyli chcę Twojego powrotu, ale powrotu do zdrowego stylu życia!!!
 
 
Do spotkania w e-mailach newslettera Infinite Progress,
Marzena
 
Share