Dzień Mamy – i Ty zadbaj o swoje szczęście

Share

Dzisiaj jest dniem, w którym przypominam sobie dlaczego robię to, co robię !!! Bo to, co jest wartościowe, nie jest łatwe, a zwłaszcza kiedy pracujesz dla siebie. Zwłaszcza wtedy nie jest łatwo, kiedy jest się również mamą. Bo już nie tylko myślisz o sobie, ale o Twoim dziecku, dzieciach, a to zmienia postać rzeczy. Ktoś, ten mały człowieczek liczy na Ciebie 24 godziny na dobę. Organizacja czasu staje się wyzwaniem, a masz jeszcze wiele do zrobienia. Zbierasz się jednak w sobie, postanawiasz sobie, że nie zrezygnujesz z siebie, z budowania swojego życia. Chcesz na swoim przykładzie uczyć swoje dzieci, że można, że warto, że wygrywasz swoje życie, mimo że zdarzają się przeciwności na tej drodze.

Nie raz muszę przekonywać siebie samą, dlaczego robię to, co robię. A potem cieszę się jak dziecko, że kiedyś podjęłam decyzję, która stała się początkiem wielkich zmian. Już jakiś czas temu napisałam list do siebie i dzisiaj chcę Ci go również podarować.

 

💓🌈🌬 Wspaniałego Dnia Mamy !!!

Marzena-Kolano-doradztwo-dietetyczneŹródło: Zdjęcie darmowe.

Bo jesteś kobietą, zdarzają Ci się potknięcia, błędy, lekcje, na podstawie których wyciągasz wnioski.

Te wnioski niech prowadzą Cię intuicyjnie w kierunku rozwiązań i nowych pomysłów. Nie zatrzymuj się na etapie, w którym jesteś. Nie zatrzymuj się na marzeniach. Dąż do zrealizowania pierwszego kroku, by poczuć satysfakcję z jego zrobienia. Miej z tego ogromną radość.

Jeszcze większa inspiracja rodzi się podczas działania, więc jak tylko masz ochotę zrobić coś, na co masz ochotę, zrób to.

Wtedy drzwi otworzą się przed Tobą jeszcze szerzej i zaczniesz widzieć więcej możliwości. Odnajdziesz jeszcze większą energię w sobie do jeszcze większego działania, bo kochasz to, co robisz, co dajesz i co otrzymujesz.

Dzisiaj życzę Ci, byś dostała wiatru w skrzydła. Jeśli nie czujesz wogóle, że masz skrzydła, odkryj je, bo w Tobie drzemią naturalnie pokłady talentu, umiejętności, wrażliwości, empatii, niezwykłe cechy i to w takiej kombinacji, której NIKT inny nie ma. Nie ma, bo jesteś unikatowa.

I jeśli dostrzeżesz swoje skrzydła i podążysz drogą, podczas której poczujesz wiatr dmuchający w Twoją stronę, czyli schody – to jest to najbardziej odpowiednia droga, którą wybrałaś. Ale tylko na początku.Bo musisz nauczyć się wielu rzeczy.

Będziesz dostawała lekcje, byś szlifowała swój diament, swoją unikatowość, swój styl, swoją misję. Wokół swojej misji zbuduj wartościowe życie, które będzie promieniowało na innych i przyczyniało się do szerzenia szczęścia, radości i uśmiechu.

Bądź wierna sobie i Bogu

Twoja Marzena (na zawsze)

 

Dla mnie dzisiaj podmuchującym wiatrem, ale dodającym rozpędu jest poniższy zbiór z fantastycznych podziękowań, jakie dostałam od Was.

I zapewne Ty wysłałaś mi jedną z tych wiadomości, za co ogromnie DZIĘKUJĘ 😚😚😚

Dzięki Tobie przypominam sobie SWOJE DLACZEGO, które jest z dnia na dzień coraz silniejsze, mocniejsze i daje takiego kopa, czego nie da mi nic innego !!!

😍

Dziekuje jeszcze raz xxxx

Dobra duszyczko

Kochana jesteś z tymi radami.

Dziekuje za informacje😘 buziaki

Twoja wiedza jest niesamowita👍👌

💌 Sprawiłaś, że zaczęłam myśleć o sobie !

💥Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej osoby, Twojej odwagi i tego jak pieknie działasz, jak sie rozwijasz, jak pieknie radzisz sobie z wychodzeniem ze strefy komfortu.

👏 Dziękuję za rozmowę, dałaś mi do myślenia.

🗨 Dzięki jeszcze raz za super program !

💌 Ale mobilizujesz mnie! Bardzo dobrze Ci to idzie !!! Cenię to co robisz!

💞 Wow Marzenko….bardzo dziękuję!!!!

🍀 Bogu dziękuje, że Cie znam. Naprawde!

🌈 Jesteś świetna.

😘 Ty jesteś pierwszą osobą, która przychodzi mi do głowy żeby sprawdzić wierzytelnie, więc to też feedback dla Ciebie, że Twoja ciężka praca przynosi rezultaty!

👍 Ciesze się strasznie, że kolejny raz sie udało. Wystarczylo zaledwie kilka godzin systematycznie podawać wszystko zgodnie z Twoimi zaleceniami. Dziekuje raz jeszcze !

👐 Jesteś aniołem!

💖 Dziękuję kochana za wszystko!!!! Jak zwykle uratowałaś mi dupsko:)

👣 Życzę Ci spełnienia i przede wszystkim, byś sie rozwijała w swojej dziedzinie, bo takich ludzi jak Ty powinno byc wiecej!!!

💛 To piękne co robisz!

👠 Jesteś cudowna i tak bardzo pozytywna, a ja jestem Bogu wdzięczna, że mam takie szczęście do ludzi ❤️

📃 Dziękuję po raz kolejny za porady!

Dzień dobry Marzenko!.. pisze by pochwalić się wspaniałym newsem a mianowicie JESTEM W CIĄŻY!!!💕💕🎈🎈🎉🎉🎉🎉.. dziś rano zrobiłam test i wyszedł pozytywny… to dopiero 3ci tydzień ale udał o się!!!

 

Uwierz w swój potencjał już dzisiaj. Tego Ci życzę bo możesz wskrzesić w sobie 🔥🔥🔥 i zapał do życia !!!

Marzena-Kolano-inspiracja-motywacja-dzień-mamyŹródło: Zdjęcie darmowe

NAJLEPSZEGO KOBIETO 💓💓

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com