Share

Witam Cię bardzo serdecznie.

Jestem pod ogromnym wrażeniem ilości osób szukających swojej drogi do poprawy zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej. Po organizacji konferencji z Jerzym Ziebą, która odbyła się 30 stycznia 2016 w Dublinie, na której gościliśmy niemalże 400 osób na sali jestem pewna, że idziemy wszyscy w dobrym kierunku.

Obecnie jest ostateczny czas na to, by podnosić jakość swojego życia i zdrowia z powodu pogarszania się zdrowia, które ma miejsce od ponad 20 lat. Jesteśmy pokoleniem o wiele słabszym od naszych rodziców i babć, a nasze dzieci rodzą się w tak zanieczyszczonym środowisku, że ma to ogromny wpływ na obniżenie poziomu ich zdrowia, nie mówiąc już o przyszłym pokoleniu.

Byłam zasypywana wieloma pytaniami przed konferencją, a wszystkie nie mogły być na niej poruszone ze względu na ograniczony czas. Dlatego zapraszam na cykl webinarów, na których będę omawiać zagadnienia zdrowotne, które były poruszane na konferencji i seminarium plus dodatkowo będę przekazywać praktyczne rozwiązania, które polecam na co dzień – mające diametralny wpływ na podniesienie poziomu jakości zdrowia i życia.

Marzena-Kolano-webinar

By otrzymywać ode mnie informacje na temat zbliżajacych się webinarów wystarczy zostawić swoje imię i e-mail, na który będę wysyłać szczegóły.

 

Infinite-Progress-MK-Mentoring-Marzena-Kolano

Share