Share

Poznaj możliwości biznesowe, jakie daje CaliVita International.

Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym, mająca w swojej ofercie fenomenalne produkty. Warto przyjrzeć się możliwościom zarobkowym jak i możliwościom jakie daje CaliVita dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ale na początku pooglądaj krótki film, w którym top menadżerowie wypowiadają się na temat: “Jaki człowiek w biznesie MLM osiągnie sukces?”

Dowiedz się o tej branży jak najwięcej na osobistym spotkaniu. Zapraszam Cię do współpracy. Umów się na spotkanie TUTAJ.

CaliVitabiznes

Na spotkaniu dowiesz się o:

* systemie marketingowym, czyli co CaliVita International robi dla Ciebie i w czym Ci pomaga budować Twój biznes, jakie pieniądze możesz zarobić przy jakim wkładzie pracy;

* systemie wynagrodzeń i wypłat, które zależą od Ciebie i od Twojego zespołu;

* pomocy i wsparcia z mojej strony w budowie Twojego biznesu;

* szczegółach dotyczących prowadzenia biznesu z CaliVita International.

 

Zapraszam do współpracy.

Marzena-Kolano-dieta-suplementacja-specjalista

MarzenaKolanosing

 

 

 

 

 

 

Ilość firm, które prowadzą swoją działalność wykorzystując możliwości branży Multi Level Marketing jest porażająco duża, a niby jakoś świat nie przyjmuje jeszcze tej branży jako tą, o której warto mówić, dać do wyboru, nie mówiąc o promocji w medialnym świecie.

Przytaczanie wysokości rocznych obrotów branży mija się z celem. Chcę dać do zrozumienia, że nie można już ignorować branży MLM, czyli Multi Level Marketingu, jako ogromnej części światowej gospodarki.

Multiracial Hands Around the Earth Globe

Branża ta urzekła mnie prawdziwie:

Bo MLM kształci i edukuje (wszystko czego uczysz się podczas “studiów” MLM przekłada się na polepszenie innych dziedzin Twojego życia). W pewnym momencie zaczynasz widzieć, że Twoje życie ewoluuje a nie stoi w miejscu, a Ty się zmieniasz na lepsze.

Bo w MLM bierzesz udział w kreowaniu nowej rzeczywistości drugich osób, osób z którymi współpracujesz (jeśli nie jesteś typowym snobem, to po prostu wiesz, że w tej branży nie można patrzeć na czubek własnego nosa a kręci Cię to, że za Twoją przyczyną, osoby w Twojej grupie są silniejsze, idą do przodu w swoim biznesie i osiągają sukcesy).

Bo w MLM, Ty jako sponsor (opiekun) inspirujesz ludzi do robienia biznesu, pokazujesz jak go budować, ale równie dobrze uczysz się od Twoich osób. Jest to niezwykle cenne. Razem tworzysz zespół. Bo w grupach MLM doświadcza się zmian. Startujące osoby stają się po czasie dojrzalsze i samodzielniejsze w wyniku nabywania doświadczeń w MLM, bardziej niż kiedykolwiek miałyby okazję doświadczyć tego w innej branży w tak krótkim czasie, jakim jest parę miesięcy, rok lub dwa lata.

Bo w MLM stajemy się lepszymi ludźmi.

Bo w MLM sukces osiągają osoby wytrwałe, odważne, które stale uczą się, rozwijają cechy lidera a innym pomagają zrobić to samo.

Bo w MLM skuteczność jest mierzalna, a sukces w postaci wynagrodzeń jest odpowiednia do jakości pracy (nie piszę czasu pracy). Wynagrodzenie wynika z osiągnięcia dojrzałości pracy MLM.

Bo w MLM sukces wynika z działania, nie z gadania.

Bo sukces w MLM wynika od pochodzenia. Jak sobie pochodzisz, tak będziesz miał jak powiedział Piotr Wajszczak. Cytat, który głęboko zakorzenił się w mojej głowie.

Bo MLM daje uchwycić piękno życia czyli piękno zmian. Nie jesteśmy tacy sami 5 lat temu, dzisiaj i nie będziemy tacy sami za 10 lat.

Bo robiąc MLM z pasją doświadcza się przyjemności pracy (są takie momenty, które się po prostu lubi, a resztę kocha).

Bo w MLM przypodobanie się drugim traci sens. Odnaleźć siebie i być sobą jest wynikiem stania się kimś niezależnie od zawartości portfela.
Dzięki MLM jest to możliwe 🙂


Pięknych chwil, emocji i sukcesów życzę Tobie w trakcie tej wspaniałej drogi.

POZOSTAŁE POSTY Z TEJ KATEGORII:

PRZYRODOLECZNICTWO – JEMIOŁA (Viscum album) Magnetyzm roślin

Dodano: 06.02.2023   |  Autor: Marzena_Kolano   |  Komentarze (0)

Jemioła i jej zastosowanie w lecznictwie Preparaty z rośliny stosuje się jako: środek obniżający ciśnienie krwi, przeciwkrwotoczny, działający moczopędnie, uspakajający, przeciwskurczowy, łagodzi objawy menopauzy,łagodzi zaburzenia hormonalne,pomocna w chorobach jak cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie (w zaburzeniach układu…


Czytaj dalej

Share