Chcieć to Móc Historia Ani

Share

“Podjęłam decyzje w lipcu 2016, że czas na zmiany, koniec wymówek i biorę się za siebie. Mimo trudności i ogromu obowiązków jakie ma mama 3ki dzieci (w tym 2-letnie bliźniaki) rozpoczęłam drogę do nowej Ja.

Pierwszy rok nie było łatwo. Dużo upadków, dużo zwątpienia, waga trochę spadła, później się zatrzymała, co nie pomaga w motywacji.

Wtedy przeczytałam post Marzenki o mastermindzie zdrowotnym (wrzesień 2017) i coś mi mówiło – tak zrób to, czemu nie. I to był strzał w dziesiątkę. Dwa tygodnie przygody – podróży po zdrowie, po lepsze samopoczucie, które wyłącznie zależy od naszych codziennych wyborów żywieniowych. Do tego wsparcie motywacyjne ze strony Marzenki okazało się bardzo pomocne w słabszych chwilach. Mówić sobie, że dasz rade to naprawdę działa. Jestem wdzięczna Marzenie za to co robi, ma ogromną wiedzę i się nią dzieli, trzeba ją wprowadzić jedynie w życie.

Mówi to mama 3 ki dzieci zalatana że hej, ale po roku lżejsza -20kg , z rozmiaru 46 na 38, dzięki zmianie nawyków żywieniowych i wiadomo ruszeniu się z kanapy. Chcieć to Móc.
Dziękuje kochana do usłyszenia”

Ania Michna

Zapraszam Ciebie drogi czytelniku, droga czytelniczko na Mastermind Online, gdzie z grupą ludzi poczujesz “swoje tempo, swój rytm” i odkryjesz swój sposób na codzienną motywację do działania.

Czym jest Mastermind III ?

Osobiste Zaproszenie

Zapraszam. Marzena Kolano

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com