Zdrowotne soki wsparciem przy chemioterapii

Share

Parę miesięcy temu zrobiłam pierwszą akcję, podczas której wiele osób (kobietek z grupy Polskie Mamy w Dublinie) złożyły się na produkty super foods z CaliVity dla Karolinki i Szymka. Efekt przeszedł moje najśmielsze życzenia, o których pisze do mnie mama tych dzieci.

A tak cieszyłyśmy się przy wysyłce drugiej paczki na kwotę 190 euro. Łącznie zebrałyśmy prawie 300 euro – pierwsze 200 w cztery dni, a następne 100 euro w kolejne dni.

1900545_10203440709040038_561257408_o

Karolinka jak i Szymek otrzymali dwie paczki z: Polinesian Noni, Zenthonik, Ocean 21, Liquid C plus Bioflavonoids, Probio Balance, Sublingual Co Q10.

 

10173546_10203570366481393_1351790699213037071_n

Efekt jest taki o którym pisze mama Karolinki:

“Na wstępie bardzo dziękuje za otrzymaną paczkę z sokami i przepraszam że dopiero teraz piszę.

Karolinka chętnie wypija soki , Szymkowi tez podajemy i widzę , że od czasu kiedy je wypija nie przeziębia się . Karolinka również jest w dobrej formie , chociaż po ostatniej chemii metatreks którą brała 29 kwietnia podwyższyły jej sie próby wątrobowe. Później po wyjściu do domu , spadły jej dość znacząco płytki , ale samoczynnie wróciły i mogła być w domu.

Przesyłam podziękowania dla wszystkich , którzy złożyli się na przesłaną paczkę z sokami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób przyczynili sie do paczki dla Karolinki.

Dobre samopoczucie Karolinki wcześniej (czyli od początku grudnia) zdarzało się rzadko i kiedy została wypuszczana do domu na tygodniową przepustkę wracała trzeciego dnia do szpitala ze względu na złe wyniki krwii. Karolinka nawet podczas chemii teraz jest uśmiechnięta i ma więcej energii. Jesteśmy wdzięczni za pokazanie nam tych produktów. ” Ewa Płachta

Na dzień dzisiejszy Pani Ewa poradziła sobie i znalazła sponsorów (Fundacja, która opiekuje się Karolinką i Szymkiem), z kwoty przeznaczonej na Karolinkę i Szymka będą i już pokrywają inwestycję na zdrowe produkty. Dlatego jest możliwe dalsze niesamowite wsparcie dla Karolinki i Szymka. Dodatkowo Pani Ewa stara się zmieniać dietę dzieci na zdrowszą. Z całego serca gratuluję efektów i tego, że byli otwarci na zmiany.

Przeczytaj więcej opini Pani Ewy Płachty tutaj: OPINIE

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz mnie
Aktualne posty z mojego bloga mogą być dostarczane bezpośrednio na twój adres e-mail.
Aby otrzymywać najnowsze posty ...
Powered By WPFruits.com