Share

Infinite-Platinum-Marzena-Kolano

 

OPINIE / TESTIMONIALS:

 

„Cześć Marzenko,

Oto co wprowadziłam w swojej diecie i zmianie żywienia :

Więcej wody pije oraz świeże soki, ponieważ zakupiłam sokowirówke. Staram się też pić sok z pomarańczy wyciśnięty z sokiem z cytryny i dodaje pieprzu cayenne to tak dla odporności.

Chleb jem brązowy z ziarnami i smaruję masłem olivkowym. Mleko z lactoze free zamiast łaciatego. Herbaty ziołowe z cytryną i z miodem oraz sokiem z malin piję. Staram się jeść o regularnych porach i nie w pośpiechu. Wiecej owocÓw obecnie jem.

Mam cukier brązowy zamiast białego, ponieważ jeszcze go używam, lecz staram sie ograniczyć go troszke.

Takie zmieny wprowadzilam póki co.

Dziekuje ci Marzenko za poświęcony mi czas. Jestem Bardzo Tobie wdzięczna za to, że otworzyłaś mi oczy, na to co jem i zaraziłaś mnie soczkami. Polecam ;)

Pozdrawiam,

Marysia”

“Wybrałam kilka rzeczy z diety, którą Marzena przygotowała dla mnie. W ciągu czterech tygodni dodałam więcej owoców i surowych warzyw do mojej diety. Przeważnie gotuję przez pieczenie, duszenie i niedawno zaczęłam używać parowaru do moich warzyw. Dodałam soki i koktajle przed moim śniadaniem.
Jedzenie jest bardzo ważne dla mnie. Niestety mam nadal słabsze dni i kuszę się na coś mniej zdrowego. Wciąż mam ochotę na trochę czekolady lub kawałek ciasta. I nadal kocham moją caffee. Dwie filiżanki kawy dziennie to moja przyjemność.
Moim celem jest zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia. To jest moim priorytetem, aby czuć się świetnie, być zdrową i wyglądać wspaniale. Dziękuję bardzo za dietę. Pokazałaś mi, za czym tęsknię w mojej diecie i co należy poprawić. Analizuję ją i dodaję niewielkie zmiany krok po kroku w swojej diecie. Gorąco polecam Marzenę, jej wsparcie jest kluczowe w podejmowaniu zmian, a ona jest bardzo pomocna w osiąganiu celów. ” Anna

Share