FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInEmailGoogle GmailPrintPodziel się

W jaki sposób mogę być Tobie pomocna?

Mentoring, którego jestem zwolenniczką jest bardzo korzystny, dlatego iż pozwala wdrażać zmiany w ustalonym okresie czasu.

Na codzień nie zdajemy sobie sprawy, jak nasze nawyki kontrolują nasze działanie – tyczy się to również sposobu żywienia i to w ogromnym zakresie. Jeśli Twoim priorytetem jest zmiana sposobu żywienia na zdrowszy, nie pozbędziesz się swoich wypracowanych nawyków. Możesz zrobić jedną rzecz!!! Zbudować NOWE NAWYKI, które zastąpią te stare niekorzystne dla Ciebie.

Jestem zwolenniczką podjęcia działania i kontynuowania go w czasie tak, by nowe wdrażane zmiany stały się nie jednorazowymi, ale by stały się nawykami. Wtedy nie potrzebujemy koncentrować się na nich, kiedy mamy je już wypracowane. I o to nam chodzi. Podczas mentoringu wyrabiamy odpowiednie i korzystne nawyki, które umożliwiają osiągnięcie celów.

Jakie możesz mieć cele?

* Większa energia z rana?

* Zrzucenie zbędnych kilogramów?

* Profilaktyka zdrowotna?

* Odwrócenie jakichkolwiek procesów chorobowych?

Po ustaleniu konkretnych celów, podejmujemy decyzję o programie, który chciałbyś/abyś wdrożyć – spotkania określone w czasie. Jeśli wolisz wprowadzanie powolne zmian, widzimy się rzadziej, jeśli wolisz szybsze budowanie nawyków i szybsze zmiany – dostosujemy nasze spotkania do Twoich preferencji.

Marzena-Kolano-konsultacja-mentoring-doradztwo

Każdy z nas ma swoje cele. Cel natomiast, by mógł być osiągnięty, potrzebuje stałej dozy motywacji, która wpływa na działanie.

Czy WAŻNY jest Twój cel? Jak ważny? MOTYWACJA bowiem wynika z odpowiedzi na pytania dlaczego jest to tak ważne dla Ciebie. Sam odkryjesz przy mojej pomocy swoją motywację do działania. Znalezienie rozwiązania należy do mnie, dzięki wiedzy i doświadczeniu.

W naszej współpracy wytyczamy cel, planujemy działania, które sprawią iż zachodzą zmiany w Twoim życiu, w Twoich wynikach zdrowotnych, samopoczuciu i poziomie energii.

Zapraszam Cię do zapoznania się z programami, które pomogą w osiągnięciu Twoich celów.

MarzenaKolanoSignature

OPINIE

Sandra-Kwiatkowska-opinia-Marzena-Kolano”Marzene poznalam przez internet, szukajac porady zdrowotno – żywieniowej. Poprosiłam o pomoc i ją otrzymałam. Fachowa, profesjonalna, ale też ciepła i przyjacielska. Bez poczucia, że rozmawiam z kims obcym. Marzena jest osoba uśmiechniętą, roztaczającą wokół siebie aurę pozytywnej energii, wzbudza zaufanie i ma to ”coś”. co przekonuje, że troszczy sie o rozmówce. Szczerze polecam, bo doradca powinien być jak stary przyjaciel, którego znamy od lat”.

Sandra Kwiatkowska

—–

Karolinka Płachta„Witam P. Marzenko. Na wstępie dziękuję za informacje o kuracji. Robię przygotowania w kierunku oczyszczania organizmu Szymonka. Zamawiamy potrzebne suplementy i zamienniki diety wskazane przez Panią i w najbliższym czasie rozpoczynamy kurację. Początki będą trudne. Proszę trzymać kciuki. Kontrolne wyniki morfologii dzieciaków wychodzą dobrze. Karolinka zaczęła drugi blok leczenia chemią. Leczona jest 1/2 dawkami chemii z pierwszego protokołu. Wyniki są dobre. Cieszymy się, że soki pomagają i nie ma spadków – leczenie idzie do przodu. Dziekuję za wszystko co Pani dla nas robi. Doceniam każdy gest, czyn i dobre słowo od Pani. Niech się to wszystko 100krotnie wynagrodzi Pani i rodzinie. Córka prześle jutro zdjęcie Karolinki. Kończę i przesyłam buziaczki dla dziewczynek.”

Ewa P.

—–

„Dzień dobry p.Marzenko . Dziękuję za odpisanie i z pomocą córki chciałabym podzielić się naszymi sprawami życiowymi . Zacznę od Szymka .  Na dzień dzisiejszy jest wszystko dobrze jeździmy raz na trzy miesiące na kontrole do szpitala . Wyniki morfologi są bardzo dobre . Na wiosnę kilka razy złapał przeziębienie ale szybko po dwóch trzech , dniach kaszlu wracał do zdrowia . Teraz w okresie letnim czuje się dobrze i jest bardzo żywy , wesoły i pogodny . Karolinka ma jeszcze chemię tabletkową i rozpisana jest do jesieni . Na dzień dzisiejszy czuje się dobrze , trzy tygodnie temu przechodziła ospe wieczną i była dziewięć dni w szpitalu . Na wiosnę miała zaplalenie ucha i była leczona antybiotykiem . Morfololgię kontrolujemy raz w tygodniu i za każdym razem wyniki są dobre . Podajemy jej soki , witaminę C niechętnie przyjmuje , ale humor jej dopisuje jest wesoła , śpiewa , tańczy , ładnie mówi zdaniami i lubi się stroić . Widać że jest w dobrym stanie . Cieszymy się i bardzo dziękujemy bo duża tu zasługa Pani. Od września idzie do przedszkola . Jeśli zakończy chemię będę chciała ją oczyścić jak Szymona . Jest młodsza od Szymka i napewno będzie trudniej ale mam nadzieję że poradzę sobie . Do jadłospisu wprowadziliśmy zdrową żywność chociaż niektórych rzeczy nie możemy całkowicie wyłączyć z jedzenia jak : słodycze bo dzieciaki przepadają za nimi . Odkąd mam z Panią kontakt moje życie jest spokojniejsze, mam więcej cierpliwości i wewnętrznego spokoju oraz wiarę że będzie dobrze . Pomimo moich olbrzymich obowiązków domowych dajemy rade i pokonujemy każdy kolejny dzień z radością … Pozdrawiam Panią i rodzinę życzę wszystkiego dobrego i pociechy z dziewczynek.” 

Ewa P.

—–

Katarzyna-Andrade-opinia-Marzena-Kolano„Lubię się doszukiwać, mieć gwarancję, być dobrze poinformowana, …. dlatego bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Marzena Kolano pojawiła się na mojej drodze …. produkty Calivita są bardzo, bardzo dobre. Cieszę się, że mogę tymi suplementami wspomagać rozwój mojego dziecka. Lekarze, no cóż … ze świecą dobrego szukać…. Marzena serio wiele rzeczy się od Ciebie nauczyłam i powiem Tobie, że jestem jakaś taka spokojniejsza, że jesteś 🙂 bo jak mi się zacznie coś z dzieckiem dziać, to wiem, że można liczyć na Ciebie i że doradzisz – masz dużą wiedzę. Ja odżywianiem się interesuje, … ale, Ty mnie zmotywowałaś, żeby doszukiwać się więcej i więcej uczyć. :)))))” 

Katarzyna Andrade

—–

„Chciałabym bardzo zarekomendować Marzene jako wspaniałą osobę, która zna odpowiedź prawie na wszystkie pytania i wątpliwości związane ze zdrowiem, dietą i sposobem jak te wartości pielęgnować. Znamy się już bardzo długo i pomimo tego, że nigdy się nie spotkałyśmy osobiście, rozmawiałyśmy tylko przez telefon, czuję jakbym ją znała od zawsze. Gdy miałam kłopoty ze zdrowiem, bardzo dużo mi pomogła swoim wsparciem, profesjonalną radą i zrozumieniem. Zawsze była gotowa wysłuchać moich wątpliwości i służyć radą i swoim wieloletnim doświadczeniem. Tak zupełnie bezinteresownie. To naprawdę rzadkie.”

Sylwia Cygarowska