FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInEmailGoogle GmailPrintPodziel się

Marzena, dyplomowany doradca dietetyczny, specjalizujący się w dietetyce naturopatycznej. Długoletni praktyk leczniczej suplementacji, od której rozpoczęła swoją przygodę życia. Odbudowała swoje zdrowie przy pomocy diety i suplementów naturalnych. Jej powrót do zdrowia był długoletni, podczas którego rozpoznała swoje powołanie i rozpoczęła przygodę w branży zdrowotnej.

Marzena pomaga innym utrzymać dobre zdrowie poprzez profilaktykę, a także przywracać zdrowie przy pomocy i wsparciu naturalnych metod odzyskania sił naprawczych organizmu: za pomocą żywności, jako fundamentu oraz dodatkowej suplementacji pro-zdrowotnej.

Skutecznie pomaga innym w osiągnięciu pewności siebie w doborze odpowiednich:

  • zdrowych produktów spożywczych
  • łączenia pokarmów
  • naturalnych produktów suplementacyjnych (żywności funkcjonalnej, skoncentrowanej)

Marzena-Kolano-dieta-suplementacja-specjalistaSpecjalizuje się w oczyszczaniu organizmu, odrobaczaniu, diecie alkalicznej, rozdzielnej, GAPS (uszczelniającej jelita), ketogennej (tłuszczowej), wzmacniającej odporność organizmu i przywracaniu sił witalnych. Fascynuje ją ludzki organizm i jego możliwości powrotu do zdrowia, nawet w sytuacjach bardzo rozwiniętych chorób.

Ulubione cytaty:

„Niech pokarm będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pokarmem”

„Pamiętaj, że urodziłeś się bez części zapasowych”

Od 15 lat poszerza wiedzę z zakresu suplementacji i jej możliwości osiągania pozytywnych efektów Marzena_Kolano_ITEC_diplomazdrowotnych. Zaczęła od przeprowadzania „eksperymentów” na sobie. Swoją wiedzę z zakresu zdrowego żywienia ugruntowała osiągnięciem dyplomu doradcy żywieniowego DipITEC – Diet & Nutrition Advisor. Stale studiuje i zdobywa wiedzę. Obecnie poszerza specjalność z zakresu dietetyki i naturopatii leczniczej w College of Naturopathic Medicine w Dublinie.

We współpracy jest zawsze w pełni zaangażowana i skupiona na jego potrzebach i indywidualnym podejściu. Ma umiejętności coachingowe i mentoringowe, które używa w pracy i dzięki którym wpływa pozytywnie na osiąganie ustalonych celów przez jej klientów.

Marzena

Doradca dietetyczny

O tym, jak pracuję Marzena, możesz przeczytać tutaj:

Konsultacje dietetyczne

Mentoring

Mastermind on-line

Warsztaty stacjonarne

„Rozbudza zdrowie pomysłami”

Infinite-Progress-Nutrition-Marzena-Kolano-logo

 

Marzena o sobie:

Jestem żoną wspaniałego faceta o imieniu Marcin.

Jestem mamą dwójki dziewczynek, które patrzą na świat swoimi małymi oczkami, wyciągają to co najlepsze, negocjują swoje warunki bycia na tym świecie. 🙂

Jestem córką najlepszych rodziców, którzy dali mi siłę, by traktować każde doświadczenie jako kolejny krok przybliżający poznawania siebie, ludzi, świata i drogę tą nazywam sukcesem.

Jestem osobą, która dąży do szeroko pojętej wolności.

Jestem kobietą, która zawsze upartuje szansę samodoskonalenia i rozwój głęboko schowanych cech i umiejętności i która głęboko wierzy, że bez odpowiedniego działania dzisiaj nic się nie stworzy, a tym bardziej wartościowego życia.