FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInEmailGoogle GmailPrintPodziel się

Marzena, dyplomowany doradca dietetyczny, długoletni praktyk leczniczej suplementacji, odbudowała swoje zdrowie przy pomocy diety i profilaktycznych dawek suplementów naturalnych. Jej powrót do zdrowia był długoletni, podczas którego rozpoznała swoje powołanie i rozpoczęła przygodę w branży dietetyczno – suplementacyjnej.

Marzena pomaga innym utrzymać dobre zdrowie poprzez profilaktykę, a także osiągać zdrowie w przypadkach nierównowagi przy pomocy naturalnych metod przywracania sił naprawczych organizmu: za pomocą diety, jako fundamentu oraz dodatkowej suplementacji pro-zdrowotnej.

Skutecznie pomaga innym w osiągnięciu pewności siebie w doborze odpowiednich:

  • zdrowych produktów spożywczych
  • łączenia pokarmów
  • naturalnych produktów suplementacyjnych (żywności funkcjonalnej, skoncentrowanej)

Marzena-Kolano-dieta-suplementacja-specjalista

Specjalizuje się w oczyszczaniu organizmu, odrobaczaniu, diecie alkalicznej, rozdzielnej, GAPS uszczelniającej jelita (tłuszczowej), wzmacniającej odporność organizmu i przywracaniu sił witalnych. Fascynuje ją ludzki organizm i jego możliwości powrotu do zdrowia, nawet w sytuacjach bardzo rozwiniętych chorób.

Ulubione cytaty:

„Niech pokarm będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pokarmem”

„Pamiętaj, że urodziłeś się bez części zapasowych”

Od 15 lat poszerza wiedzę z zakresu suplementacji i jej możliwości osiągania pozytywnych efektów Marzena_Kolano_ITEC_diplomazdrowotnych. Zaczęła od przeprowadzania „eksperymentów” na sobie. Swoją wiedzę z zakresu zdrowego żywienia ugruntowała osiągnięciem dyplomu doradcy żywieniowego DipITEC – Diet & Nutrition Advisor. Stale uczy się i zdobywa wiedzę. Obecnie poszerza tematykę z zakresu dietetyki i naturopatii leczniczej w College of Naturopathic Medicine w Dublinie.

We współpracy z klientem jest zawsze w pełni zaangażowana i skupiona na jego potrzebach i poprzez mentoring i współpracę wspiera klientów w osiąganiu przez nich ustalonych celów.

 

Marzena o sobie:

Jestem żoną wspaniałego faceta o imieniu Marcin.

Jestem mamą dwójki dziewczynek, które patrzą na świat swoimi małymi oczkami, wyciągają to co najlepsze, negocjują swoje warunki bycia na tym świecie. 🙂

Jestem córką najlepszych rodziców, którzy dali mi siłę, by traktować każde doświadczenie jako kolejny krok przybliżający poznawania siebie, ludzi, świata i drogę tą nazywam sukcesem.

Jestem osobą, która dąży do szeroko pojętej wolności.

Jestem kobietą, która zawsze upartuje szansę samodoskonalenia i rozwój głęboko schowanych cech i umiejętności i która głęboko wierzy, że bez odpowiedniego działania dzisiaj nic się nie stworzy, a tym bardziej wartościowego życia.